אחרי הראיון ב"ישראל היום", משה ליאון מבקש: "ברקוביץ, הפסק לפלג את העיר"

בראיון בסוף השבוע אמר ברקוביץ: "למשה ליאון יש אפס תמיכה בעיר" ● ליאון: כשאבחר אזמין גם אותך לקואליציה ● הסיבוב השני בירושלים - מחרתיים

Israel Hayom - - עַמוּד רִאשׁוֹן - יורי ילון

יומיים בלבד נותרו לסיבוב השני בקרב היצרי על הנהגת העיר ירושלים והמועמד משה ליאון, שיתמודד מול המועמד החילוני עופר ברקוביץ על ראשות העירייה, יצא בפ נייה אישית ליריבו בבקשה כי יפסיק בדרכו הלוחמנית.

פנייתו של משה ליאון מגיעה בע קבות ראיון שהעניק עופר ברקוביץ יושב ראש סיעת "התעוררות בירושלים" ל"ישראל היום". כזכור, בראיון שפורסם ביום שישי האחרון טען ברקוביץ בין היתר "יש לליאון אפס תמיכה בעיר". לדברי ברקוביץ הקרב בבחירות הקרו בות לראשות העירייה הוא בין "מועמד ירושלמי שורשי, לבין שמחבר חילו נים, מסורתיים, דתיים וחרדים ברשימה שקיבלה שבעה מנדטים לבין מועמד מוצנח שיש לו אפס תמיכה בעיר, שכל הקולות שלו הם דגל התורה וש"ס". בר קוביץ טען באותו ראיון כי הוא מועמד הרבה יותר מתאים וראוי מליאון "אני הרבה יותר מנוסה ממנו ברמה המוני ציפלית. הייתי סגן ראש עיר, כיהנתי כיו"ר ועדת הכספים של העירייה, מח זיק תיק התרבות ותיק הנוער". הדברים האלה שנאמרו על ידי ברקוביץ בראיון גרמו למתמודד משה ליאון להקליט מסר מצולם, שמיועד ליריבו בבחירות המ קומיות, ובו אמר את הדברים הבאים: "עופר ברקוביץ, אני פונה אליך: חדל. הפסק לחלק ולפלג את העיר ואת תוש ביה. הפסק לומר שרק מי שתומכים בך הם ירושלמים אמיתיים. אם אתה אומר שרק מי שתמך בך אמיתי, מה אתה בעצם אומר על השאר? מי לא אמיתי בעיניך, עופר, החרדים? בוחרי ש"ס? תושבי השכונות? מצביעי הימין? לי, עופר, אתה לא חייב התנצלות. להם, כן". ליאון הבהיר, "אתה יכול להירגע, עופר. כאשר אבחר אהיה ראש העיר של כולם, ואזמין גם את התעוררות לקחת חלק בקואליציה הרחבה שאקים".

"ישראל היום", 09.11.2018

משה ליאון

עופר ברקוביץ

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.