אסי, רותם וכל השאר

נינג'ה ישראל - הגמר, קשת ‪21:15 ,12‬

Israel Hayom - - תרבות - גדי סולומון l עובר מסך

נדמה ש"נינג'ה ישראל" התחילה לפני עשר שנים, והעובדה שהיא הסתיימה אמש זאת רק הזיה שנתפכח ממנה בשבוע הבא, כשנדליק שוב את הטלוויזיה ונראה את אסי עזר ורותם סלע מנחים תוכנית שבה מבחינתם המתמודדים הם רק התפאורה.

אין ספק שבקשת הבינו שיש להם פצצת רייטינג ביד 22%) בתוכנית ששודרה ביום חמישי(, ומבחינתם היה אפשר להמשיך בשידור שלה עוד ועוד. אבל קצת כמו תוכניות האוכל, יותר מדי מאותו דבר בסופו של דבר מתחיל להיות לעוס.

"נינג'ה ישראל" קיבצה אליה את מפמפמי מכוני הכושר, ששמחו לחשוף את הריבועים בבטן, מה שברוב המקרים לא עזר להם לעבור את המכשולים ולהגיע לסוף המסלול. אבל התוכנית הפכה לתופ עה שפרצה הרבה מעבר לשידור עצמו. אנשים החלו לבנות בחצ רות בתיהם מסלולי מכשולים, ומתקני הכושר בפארקים התמלאו באנשים מכל הגילים שמקפצים עליהם וחולמים להיות נינג'ות. נדמה שאין שני ברזלים שמחוברים זה לזה שלא זכו להתנפלות של צעירים חשופי חזה, ובהתאמה גם התורים בחדרי המיון התארכו. כולם רוצים להיות נינג'ות.

אבל רק שלושה הגיעו לגמר, ובאופן לא מפתיע אף אחד מהם הוא לא שרירן שגר בחדר כושר - שלושתם באים מרקע של טי פוס. היום, ככל הנראה, קדחת הנינג'ה תהיה כבר מאחורינו, אבל אסי ורותם יישארו שם לדבר על עצמם, רק הלוגו והפתיח יתחלפו לתוכנית אחרת.

"נינג'ה ישראל". קדחת הנינג'ה הפכה לתופעה מעבר לתוכנית

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.