תלונה חדשה נגד הרב מוטי אלון: "הטריד מינית"

פרשת מוטי אלון השנייה: פרטים חדשים ● הרבנים ראו סרטונים ואלון הודה במעשים ● הרב דרוקמן: "חש נפגע וכעוס"

Israel Hayom - - חדשות - יהודה שלזינגר

הפגישה הדרמטית - וההודאה: הרב מוטי אלון תועד כשהוא מבצע את המעשים, וננזף בחומרה על ידי הרב דרוקמן במהלך פגישה דרמטית, כך עולה מפרטים חדשים שהגיעו לידי "ישראל היום" בנוגע לפרשת הרב אלון החדשה.

אלון תועד מספר פעמים במעשים, שהרבנים שנחשפו לפרטים קבעו כי לא ניתן לפרשם אחרת מלבד הטרדה מינית. אלון עצמו הודה במעשים מול הרבנים חיים דרוקמן, יעקב אריאל, ושמואל אליהו. הרב דרוקמן, שהתייצב לצידו בפעם הקודמת, נזף בו וגער בו, ולדברי מקורביו הוא "חש נבגד וכעוס". הפרשה החלה לפני שבועיים וחצי, אז פנה צעיר לפורום תקנה וסיפר על שהתרחש בפגישות עם אלון. הצעיר, שאינו קטין, העיד שבא להתייעץ עם אלון, ובפעם הראשונה נעשו מעשים שלא חש איתם בנוח. קרוב משפ חה ייעץ לו להסריט את פגישותיהם הבאות, וכך הוא עשה. גורמים בפו רום הפנו אותו לרב דרוקמן בבקשה שידון עימו במתרחש. הרב דרוקמן הטיח בפניו של אלון את העדויות, וזה הודה במעשים. שלשום אירעה התר חשות דרמטית.

הרב דרוקמן היה בבית החולים תל השומר, לשם הגיע הרב אליהו, והש ניים נסעו יחדיו לרב אריאל כדי להיות "בית דין" - שלושה רבנים שדנים במ קרה. מוטי אלון הגיע לביתו של הרב אריאל והודה במעשים. הרבנים ראו מספר סרטונים שלא משאירים מקום לפקפוק במהות המעשים. לא מדובר באונס, אך במעשים שניתן לראותם בבירור. גורמים המעורים במקרה אומ רים כי למתלונן הוצע ללכת למשטרה, ואם היה עושה זאת הייתה לבטח נפ תחת חקירה פלילית. נזיפתו של הרב דרוקמן משמעותית במיוחד, לאור העובדה שלאחר ההרשעה הקודמת הוא עמד לצד אלון והסכים לאפשר לו להמשיך ללמד את תלמידיו, למרות הביקורת הציבורית העזה. פרשת הרב מוטי אלון זעזעה את הציבור הדתי לאומי לפני שנים ספורות, כשהתב רר כי יש תלונות לגבי פגיעה מינית שביצע. ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב על הפרסום בטוויטר וכתב כי "מוטי אלון צריך להיות מוקע מעל כל במה ומודר ומנודה מכל מעגל חברתי".

הרב מוטי אלון לא הגיב לדברים.

צילום: דודי ועקנין

הרב אלון

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.