"נסראללה עבר התקף לב"

Israel Hayom - - חדשות - התקשורת בלבנון: דניאל סיריוטי ונטע בר

מזכ"ל חיזבאללה חסן נס ראללה אושפז בבית חולים בביירות במצב קשה לאחר שככל הנראה לקה בליבו, כך דווח את מול בכלי תקשורת בלבנון. בכלי תקשורת אחרים דווח כי הוא עבר שבץ בעקבות התקף הלב. בדיווח אף נטען כי נסראללה נאבק במ חלת הסרטן. עם זאת, לדיווחים אין שום אימות ממקורות רשמיים. בדיווחים בלבנון הודגש כי נסרא ללה לא נראה ולא נשמע מאז חשף צה"ל את מנהרות חיזבאללה בגבול הצפון לפני כמה שבועות.

העיתונאי הלבנוני ג'רי מהאר, הידוע ביחסו השלילי לארגון הטרור, צייץ בטוויטר כי "מקור מודיעיני אישר שדמות בכירה בארגון חיזבאללה אושפזה היום בבית חולים בבירה ביירות. מקורות נוספים אישרו כי מדובר בשייח' חסן נסראללה, שנאבק במחלת הס רטן זה שנים".

נסראללה, בן ,58 מוביל את אר גון הטרור מאז שנת ,1992 קודמו בתפקיד חוסל בתקיפה אווירית יש ראלית. מאז מלחמת לבנון השנייה, מיקומו של נסראללה ומצבו הב ריאותי נשמרים היטב על ידי אר גון הטרור, מחשש שישראל תנסה לפגוע בו.

בעבר נפוצו שמועות רבות על הידרדרות במצבו הרפואי של נס ראללה, ואף על מותו בשל מחלת הסרטן. שמועות אלו הוזמו על ידי סרטונים שפרסם הארגון, שבהם נראה המנהיג מתייחס לענייני היום.

נסראללה. "מצבו קשה"

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.