המשטרה חשפה מדוע חקירת גל הירש מתעכבת: "תלויה בחומרים מחו"ל"

Israel Hayom - - חדשות - איציק סבן ושלומי דיאז

לפנסיה, ומנהלת שילוב חרדים נפתחה. בשיחות סגורות בתוך מער כת גיוס החרדים הפנו אצבע מאשימה לראש המנהלת, שלטענתם לא הצ ליח לעמוד ביעד הגיוס ולכן מעכב את פתיחת הפלוגה החדשה בגולני.

בצה"ל משרתים כיום כ 7,600 חר דים בתפקידים רוחביים. המסלולים מחולקים למסלולי שח"ר לחיילים נשואים ולמסלולים לוחמים לצעירים חרדים כבני .18 במערך הלוחם המיועד לחרדים קיים גדוד נצח יהודה ובנוסף שתי פלוגות ייעודיות, תומר בגבעתי וחץ בצנחנים.

מדובר צה"ל לא נמסרה תגובה עד לסגירת הגיליון.

המשטרה חשפה אתמול לרא שונה כי חקירת פרשת גל הירש נמשכת זמן רב לאור העובדה שהירש, יחד עם אחרים, הקים מערך של חברות, שבאמצעו תן הועברו כספים על פני מספר מדינות, וכדי למצות את החקירה הוגשו בקשות לחיקורי דין בחו"ל.

הדברים נאמרו אתמול בבית משפט השלום בראשון לציון, בדיון בבקשת המשטרה ורשות המסים להוסיף ולהחזיק במסמכים הקשורים לחקירה, חרף העובדה שהוחזקו עד כה בניגוד לחוק. "פישלתם", אמר שופט השלום בראשל"צ, גיא אבנון, על התנה לות צוות החקירה, אולם, בסופו של דיון הגיעו הצדדים להסכמות בנוגע להחזקת המסמכים.

עם זאת, הדיון גלש גם לחקירה עצמה ולזמן הרב שהיא מתנהלת, וזאת נוכח העובדה שהירש הודיע בחודש שעבר על החלטתו להת מודד בבחירות הקרובות לכנסת. נציגת היחידה הארצית לחקירות הונאה התייחסה לראשונה לטע נותיו של הירש נגד החקירה והל גיטימיות שלה, ואמרה: "החקירה נוהלה ללא משוא פנים".

"ישראל היום", 12.06.2018

צילום: גדעון מרקוביץ'

גל הירש

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.