Her er rekkefølgen for skolene i barnetoget
Barnetoget i Oslo starter fra hovedporten til Akershus festning klokken 10.00 i morgen. Her er rekkefølgen.
1 Hovseter skole
2 Østmarka skole
3 Sedsvoll skole
4 Marienlyst skole
5 Nordtvet skole
6 Linderud skole
7 Rosenholm skole
8 Montessoriskolen Lyse
9 Kastellet skole
10 Nordseter skole
11 Bjørnsletta skole
12 Haukåsen skole
13 Korsvoll skole
14 Kringsjå skole
15 Elverhøy skole
16 Ellingsrudåsen skole
17 Bakås skole
18 Ullevålsveien skole
19 Tonsenhagen skole
20 Vollebekk skole
21 Ljabruskolen
22 Vetland skole
23 Trosterud skole
24 Ruseløkka skole
25 Ammerud skole
26 Hasle skole
27 Teglverket skole
28 Fernanda Nissen skole
29 Holmen skole
30 Tiurleiken skole
31 Svendstuen skole
32 Rustad skole
33 Refstad skole
34 Løren skole
35 Lambertseter skole
36 Bestum skole
37 Sinsen skole
38 Vålerenga skole
39 Lakkegata skole
40 Høyenhall skole
41 Manglerud skole
42 Stenbråten skole
43 Mortensrud skole
44 Klemetsrud skole
45 Skøyen skole
46 Majorstuen skole
47 Ekeberg skole
48 Stovner skole
49 Tøyen skole
50 Uranienborg skole
51 Lycée Français René Cassin d’Oslo
52 Bøler skole
53 Nøklevann skole
54 Østensjø skole
55 Kampen skole
56 Gamlebyen skole
57 Vahl skole
58 Grorud skole
59 Grefsen skole
60 Disen skole
61 Den tysk-norske skolen i Oslo
62 Nordpolen skole
63 Oslo Montessoriskole
64 Slemdal skole
65 Veitvet skole
66 Årvoll skole
67 Sagene skole
68 Abildsø skole
69 Ullevål skole
70 Berg skole
71 Tåsen skole
72 Bjølsen skole
73 Bryn skole
74 Furuset skole
75 Trasop skole
76 Godlia skole
77 Hallagerbakken skole
78 Lusetjern skole
79 Toppåsen skole
80 Prinsdal skole
81 Huseby skole
82 Karlsrud skole
83 Jeriko skole
84 Lindeberg skole
85 Lutvann skole
86 Lysejordet skole
87 Rommen skole
88 Ryenberget skole
89 Rødtvet skole
90 Seterbråten skole
91 Smestad skole
92 Tveita skole
93 Vestli skole
94 Vinderen skole
95 Brynseng skole
96 Norsk hjemmeundervisningsforbund
97 Skøyenåsen skole
98 Bolteløkka skole
99 Ila skole
100 Møllergata skole
101 Grünerløkka skole
102 Nedre Bekkelaget skole
103 Norlights International School Oslo
104 Nyskolen i Oslo
105 Oppsal skole
106 St. Sunniva skole
107 Akademiet Realfagsskole Oslo
108 Hans Nielsen Hauge grunnskole
109 Haugen skole
110 Lilleborg skole
111 Morellbakken skole
112 Rudolf Steinerskolen i Oslo
113 Voksen skole
114 Bogstad skole
115 Grindbakken skole
116 Foss videregående
117 Oslo katedralskole
118 Kristelig Gymnasium
119 Edvard Munch videregående