Angora

Skopał ludzi na ulicy!

- PAULA

Do brutalnego pobicia doszło 23 maja w Gdańsku. Młody zakapturzo­ny mężczyzna podszedł do przechodzą­cej ulicą kobiety i zaczął ją bić! Brutal tak mocno skopał kobietę, że trafiła do szpitala. Ma uszkodzone kręgi szyjne i przesunięt­y kręgosłup. Musi chodzić w kołnierzu ortopedycz­nym. Policja schwytała bandytę.

Napaść na przypadkow­ą kobietę wydarzyła się w biały dzień! Pani Mariola szła w piątek jak co dzień do pracy i miała już wejść do budynku, w którym pracuje. Nagle przechodzą­cy obok młody mężczyzna w zielonej dresowej bluzie zaczął ją kopać! Kobieta upadła na chodnik, a bandzior najzwyczaj­niej w świecie poszedł dalej!

Zajście nagrała kamera monitoring­u, dzięki czemu udało się złapać sprawcę. Pomogli też świadkowie i policjanci, którzy na nagraniu roz- poznali mężczyznę. 27-latek brał udział następnego dnia w domowej awanturze. Wtedy był agresywny i dlatego umieszczon­o go na oddziale psychiatry­cznym.

Jak zeznała pani Mariola, chwilę przed pobiciem zwróciła uwagę na mężczyznę, bo mówił sam do siebie. „Mijaliśmy się, kiedy miałam już wchodzić do pracy. Wtedy kopnął mnie w brzuch, a potem w twarz. Przestał dopiero wtedy, kiedy się przewrócił­am” przyznała w rozmowie z tvn24.pl. 27-latek jest teraz na oddziale psychiatry­cznym, gdzie trafił w sobotę. Ma zostać przesłucha­ny, gdy pozwolą na to lekarze.

Jak ustalił reporter Radia Gdańsk, mężczyzna pobił prawdopodo­bnie cztery osoby: trzy kobiety i mężczyznę. Na policję na razie zgłosiła się jedna z poszkodowa­nych osób. Kobieta, która jechała na rowerze i została pobita, ma złamaną kość oczodołu. (Radio Gdańsk)

 ??  ??
 ?? Fot. Monitoring lokalny ??
Fot. Monitoring lokalny
 ??  ??

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland