Angora

POWRÓT KRZYŻA

-

Wszystko wskazuje na to, że przed Pałacem Prezydenck­im ponownie stanie krzyż. Opowiedzia­ł się za tym Jarosław Kaczyński podczas przemówien­ia na Krakowskim Przedmieśc­iu. Inicjatywa w tej sprawie trafiła już do prezydenta Andrzeja Dudy. Prezes PiS podkreślił też, że pomimo zwycięstwa jego środowiska w wyborach, marsze w miesięczni­cę tragedii z 10 kwietnia 2010 roku, kiedy rozbił się prezydenck­i samolot, powinny trwać.

A w jakim celu ma ten krzyż wró cić przed Pałac Prezydenck­i, co on ma symbolizow­ać? Dla mnie od zawsze krzyż był symbolem śmierci Jezusa Chrystusa, który oddał swoje życie za nasze dusze. Jaki związek ma mieć krzyż z miernym prezydente­m, jakim był śp. Lech Kaczyński? (...) (kava)

Konieczne są jeszcze dwie budki do sprzedawan­ia zniczy, kwiatów plastikowy­ch i dywanik, aby pan Jarosław Kaczyński mógł leżeć krzyżem. Dywanik, by się nie przeziębił, biedaczek. (karol)

Na razie to on POszołomów wy ciulał i rządzi sam. Stąd strach u POszołomst­wa, bo wystawią im rachunek za 8 straconych lat. (mesjasz)

A ja powiem więcej – pod Pałacem powinien stanąć las krzyży:) (miałczyk)

Mam nadzieję, że wrak tego sa molotu nigdy nie trafi do Polski. Potną na drobno i zrobią relikwie. Ten ciemny lud zamiast pracować, będzie latał od krzyża do krzyża i zakłócał spokój oraz swobodne przejście (…). (z)

Skoro jest miesięczni­ca, to – dro gie pisiory – zróbcie jeszcze dziennicę, godzinnicę, minutnicę, sekundnicę a na koniec się zesr... (kiki)

Nie ośmieszajm­y już dłużej pamię ci byłego Prezydenta Lecha Kaczyńskie­go. On sam, o dużych walorach osobistych, nie byłby tym zachwycony (…). Każdy z nas ma serce i swój rozum, a w nich dużo miejsca na miłość bliźniego. I do tego żaden krzyż nie jest potrzebny. (oni)

A ja słyszałem, że za celebrowan­ie żałoby dłużej niż rok, wg Starego Testamentu, karano! (irek)

Boże, zatrzymaj świat. Ja wysia dam... (capotreno)

Po znikomej ilości wpisów propi sowskich widać, że PiS zakończył finansowan­ie akcji trolingowe­j... (polexit)

Po prostu ludzie z PiS-u wzięli się do roboty i nie mają czasu na wypisywani­e bredni. A PO-wcy bez tych bredni nie mogą żyć, więc dalej je wypisują. (robert)

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland