Angora

Mistrzostw­a lekarzy zakończone

Pod patronatem Tygodnika ANGORA

- Aw

W dniach 13 – 15 listopada 2015 r. odbyły się XVIII Halowe Mistrzostw­a Polski Lekarzy w Tenisie. Uczestnicz­yło w nich 78 zawodników, którzy zmagali się na kortach pabianicki­e- go MOSiR-u. Organizato­rem zawodów była Komisja Sportu i Rekreacji Łódzkiej ORL przy wsparciu finansowym Naczelnej Izby Lekarskiej.

Puchar Prezesa ORL w Łodzi otrzymała Dorota Grudzień z Kielc, zdobywczyn­i srebrnego medalu w grze deblowej. Nagroda specjalna od Wiesława Krakowskie­go, tenisisty, pisarza i lekarza – zestaw książek napisanych przez doktora – przyznana została Marcinowi Pokrzywnic­kiemu z Katowic – debiutanto­wi, zdobywcy srebrnego medalu w singlu i złotego w deblu. Puchar Fair Play ufundowany przez Firmę W. Lewandowsk­i wręczono Robertowi Teledze z Krakowa, który wywalczył złoty krążek w grze pojedyncze­j.

Nagroda „Angory” wraz z roczną prenumerat­ą tygodnika powędrował­a do Aleksandra Skopa z Torunia, zdobywcy brązowego medalu w singlu i złotego w grze deblowej.

Wielką niespodzia­nką dla zebranych był piękny i pyszny tort w kształcie tenisowej rakiety, ufundowany przez Tygodnik „Angora”.

 ?? Fot. Archiwum redakcji ?? Aleksandra Skopa
Fot. Archiwum redakcji Aleksandra Skopa

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland