Roger Federer

Angora - - Wielka Gala - Melanie Brown MW

Za stary

Od dłuższego czasu pojawiały się plotki o nowej serii kultowego serialu „Przyjaciele”, kręconego w latach 1994 – 2004. Amerykański sitcom był wielkim hitem, a jego fani na całym świecie wierzyli, że istnieje szansa na kolejną odsłonę przygód szóstki przyjaciół. Niestety, serialowy Joey Tribbiani zdradził, że nie ma mowy o nowych odcinkach. – Rozumiem tych, którzy chcieliby naszego powrotu, ale serial to zamknięta historia. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał śledzić losy Joeya, który przykładowo ląduje na kolonoskopii... – czytamy na metro.co.uk.

Wystąpią dla księcia

Jedna z członkiń słynnego brytyjskiego zespołu Spice Girls, który zawiesił działalność kilkanaście lat temu, wyznała w rozmowie z thereal. com, że już wkrótce girlsband będzie miał okazję do wspólnego występu. Według Mel B, dojdzie do tego podczas ślubu księcia Harry’ego z Meghan Markle. – Nie powinnam tego mówić. Mam nadzieję, że dziewczyny nie wyrzucą mnie za to z zespołu – tłumaczyła się z uśmiechem Brytyjka, gdy zdała sobie sprawę, że koncert dla książęcej pary miał być utrzymany w tajemnicy przed mediami. legendę murawy Cristiana Ronaldo, w drugiej zaś światowego mistrza motocyklowego Włocha Valentina Rossiego i czarnoskórego amerykańskiego sprintera Justina Gatlina, który ostatecznie zrehabilitował się po powrocie z banicji (a właściwie dwóch spowodowanych przez doping) zdobyciem złota w biegu na 100 metrów podczas Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w Londynie.

Roger Federer uchodzi za najlepszego gracza wszech czasów. To wieloletni, aktualny (w dniu 26.02.2018) i... najstarszy w historii lider rankingu ATP (Stowarzyszenie Tenisistów Zawodowych), który przed laty był numerem jeden nieprzerwanie przez 237 tygodni. W ubiegłym roku wygrał swój pią- (z domu Vavrincova), z którą ma dwie pary bliźniaków: 8-letnie córeczki i 3,5-letnich synków.

Duża i szczęśliwa rodzina pomaga zdobywać sukcesy. Również Francesco Totti, laureat w kategorii Doskonały Rezultat, ma ze swoją niezwykle reprezentacyjną żoną Ilarią Blasi (towarzyszyła mu na czerwonym dywanie w centrum kongresowym Grimaldi Forum, gdzie zorganizowano galę) trójkę pociech w wieku 13, 11 i2 lat. 41-letni Totti zamknął karierę piłkarską w ubiegłym roku. Jej podsumowanie to 784 mecze w koszulce AS Roma i 307 goli, z czego 250 w 23 edycjach Serie A oraz 59 meczów w reprezentacji Włoch, w których strzelił 9 goli. Podczas gdy Totti przez ćwierć wieku

Fot. PAP/EPA

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.