Złapane w sieci

Angora - - Na Skróty -

WOLNE OD ROBOTY! W ekspresowym tempie Sejm uchwalił ustawę o święcie narodowym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej ustanawiającą 12 listopada br. dniem wolnym od pracy. Przedsiębiorca Jeremi Mordasewicz, ekspert Konfederacji Lewiatan, zakłada, że każdy dzień wolny to 4 mld zł strat. PiS odpowiada, że nie jest to żaden problem. Senat przyjął projekt, jednak wprowadził do niego poprawki. Ustawa trafi jeszcze do Sejmu, który ma się zebrać 7 listopada.

Niestety, PiS zupełnie nie rozumie gospodarki. Partia etatowców i budżetowców. Taka decyzja podjęta w tak krótkim czasie oznacza rozwalenie harmonogramów wielu małych i większych firm (...). ( marek zegarek)

To bardzo dobry pomysł. Piękna rocznica i ważna. Biadolenie o gospodarce itd... jest tu bez znaczenia. Oby jeszcze pogoda dopisała. ( zoltar)

A my sobie zrobimy tydzień wolnych dni, jak PiS przegra wybory!!! To będzie dopiero największe patriotyczne święto polskie!! A na poważnie, to znów dyktują nam, kto ma pracować, a kto ma wolne. A wydawać nasze pieniądze idzie im gładko, zwłaszcza dla siebie: na premie, limuzyny, samoloty i dla ojca Rydzyka!!! (podatnik)

Właśnie kończą się pieniądze i zaczynają rozdawać wolne dni od pracy! O to chodzi: mniej pracować i jak najwięcej rozdawać! Tak się buduje dobrobyt według PiS! A elektorat jest zachwycony. ( zzz)

Proponuję jeszcze nakazać policji pozostawienie wszelkiego rodzaju alkotestów, alkomatów i narkotestów w szafkach służbowych, aby każdy prawdziwy patriota mógł godnie świętować w dniach od 10 do 13 listopada i aby nikt mu w tym czasie nie przeszkadzał. (xxx)

A może 100 dni wolnych na 100-lecie niepodległości? (krysia pawlowiczowa)

Ja bym proponował wolny cały tydzień. To dopiero byśmy poświętowali, pińcet plus na pewno by nie starczyło. (radosny)

Czy sądy też zamkną, bo czekam na rozprawę już 1,5 roku? (EdEk)

I co powiedzieć tym, co mają terminy do lekarzy, dentysty albo są zapisani na planowe operacje itp... (tedDOOR)

W końcu będzie wolna niedziela od handlu, a teraz wolny poniedziałek. Można się będzie wreszcie skupić na świętowaniu i modlitwie. (stiepan)

I jak zwykle – Polacy niezadowoleni ze wszystkiego... Skoro wam to nie pasuje, to idźcie do roboty. (kat)

Następny dzień wolny będzie z okazji urodzin umiłowanego Przywódcy, naszego Prezesa. (ucho prezesa)

Cyrk, po prostu cyrk. Ale suweren zawsze lubił igrzyska. (korona) www.wp.pl, www.tvn24.pl, www.interai.pl

(bin)

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.