Sekretne pokoje

W wielu hotelach są apartamenty, których zwykli goście nie zarezerwują...

Angora - - Cenne Zakamarki -

Jak to się dzieje, że celebryci zatrzymują się w tych samych miejscach co wszyscy, ale nikt ich nie spotyka? Otóż przewidziano dla nich specjalne pokoje.

Takich pokoi nie ogłasza się w serwisach internetowych, gdzie zwykli goście dokonują rezerwacji na wakacje. Nawet jeśli stoją puste, czekają, aż niespodziewanie zawita do hotelu ktoś bardzo sławny lub bardzo bogaty.

Tego rodzaju apartamentem dysponuje otwarty w tym roku ośrodek The Retreat at the Blue Lagoon w okolicach Rejkiawiku na Islandii, 5-gwiazdkowy hotel ze spa zbudowany przy źródłach termalnych. Każdy może tu przyjechać i popływać w basenach z wodą bogatą w siarkę. Hotel ma w ofercie 62 apartamenty, a w rzeczywistości jest ich 63. Ten dodatkowy jest prawie trzykrotnie większy niż pozostałe, ma dwa piętra, kuchnię, jadalnię, ukryty taras, saunę, spa, sypialnię z ogromnym łożem i garderobą oraz jest usytuowany przy ukrytej części laguny, gdzie można pływać, nie będąc widzianym przez nikogo. Prowadzi do niego osobne wejście, a niedaleko zbudowano lądowisko dla śmigłowca, którym doleci się tu niezauważenie z lotniska w Keflavik. Nie można zatrzymać się tu na krócej niż dwie

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.