Złapane w sieci

Angora - - Na Skróty - www.onet. pl, www.fakt.pl, www.money.pl (bin)

HOJNY NBP 95 procent pracowników Narodowego Banku Polskiego otrzymało nagrody okolicznościowe w wysokości 6 tys. zł każdy. Premie zostały przyznane z okazji Święta Niepodległości – ustalił Onet. To oznacza, że świętowanie mogło pochłonąć nawet 18 mln zł. – Jeśli jedynym tytułem wypłacenia tych pieniędzy było Święto Niepodległości, to przypomina to sytuację z 12 listopada, gdy władza w prezencie zafundowała społeczeństwu dzień wolny – ocenia ekonomista Janusz Jankowiak.

Ciemny lud dostał wolny poniedziałek, za który sam zapłaci. (aga)

Wystarczy nie kraść i na wszystko wystarczy... Wówczas pani premier Szydło zapomniała dodać, że „wszystko” to jest kasa dla niej i jej kolesi. A jak się należy, to i kradzieży nie ma... (magda)

Za dobrą pracę – dobra płaca!! Za PełO – same straty – na nic „piniędzy” nie było! (brat stefana)

Przecież to dzięki obecnej władzy NBP i PiS Polska odzyskała niepodległość. (koss)

Naprawdę się czepiacie – każda porządna firma powinna na stulecie dać porządną premię pracownikom – dali naprawdę dobry przykład, ludzi trzeba nagradzać! (dobrze zrobił)

W takim razie premie powinni otrzymać wszyscy, którzy są obywatelami Polski. My też świętowaliśmy, nam też się należą pieniądze! Nie tylko wybrańcom. (zbulwersowana)

A ja uważam, że w tym banku powinny być też premie po 100 tysięcy dla pracowników z 10-letnim stażem! (ekspert)

Doją tą biedną Polskę, ile wlezie. I z przytupem... (janusz) Cóż, mają rozmach... (ha ha) PiS daje swoim, aby inni mogli na to zapracować. Eh, ukochany kraj... (jadzia)

Przecież to normalne, że wszyscy rozdają swoim z nieswojego. (e)

Czy teraz już wiecie, dlaczego PRL obalano? (o yea)

Ludzie, o co taki raban? 18 milionów to pestka w stosunku do tych 200 milionów, które wydał rząd na przygotowanie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Konia z rzędem temu, kto zna odpowiedź, która z atrakcji obchodów była aż tak doniosła, że warta była tej forsy? Czy powstała choć jedna szkoła, szpital, a może muzeum nazwane 100-latką (...) (joanna)

Możemy tylko zaprotestować, wycofując swoje wkłady i likwidując konta w tym banku. Wtedy nie będą mieli na następne premie. (zły)

Po prostu polski bank! Zamiast za granicę – kasa zostaje w kraju! (gacek)

Ojciec chrzestny siedzi na Nowogrodzkiej, a żołnierze rabują zdobyte państwo (...). (Jjj)

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.