Edyta Górniak za występ w sylwestrową noc zgarnęła 120 tys. zł

Angora - - Prosimy Powtarzać -

Jak można mówić, że Polacy nie dbają o ekologię. Jesteśmy przecież mistrzami w sortowaniu śmieci na: – te do lasu, – te do palenia w piecu. zasłyszane *** Przychodzi para do knajpki i zostawia płaszcze w szatni. Szatniarz pyta: – Na jeden numerek? – Nie, na kawę – odpowiada facet. „Kontakty” nr 41 Śląskim w Chorzowie zgarnęli Ewa Farna (26 l.) i Michał Wiśniewski (47 l.). Na trzecim miejscu podium znalazł się Sławomir (36 l.), który w sylwestra zaliczył aż dwie imprezy. Pojawił się zarówno w Zakopanem, jak i Chorzowie. Dzięki temu zarobił aż 100 tys. zł. Najwięcej swoim gwiazdom zapłaciła stacja TVN. Okazuje się bowiem, że drugie miejsce pod względem sylwestrowych zarobków zajęła Beata Kozidrak (59 l.). Kilkuminutowe widowisko na warszawskiej scenie zagwarantowało jej łączne honorarium w wysokości 100 tys. zł. Kto więc zgarnął najwięcej? Otóż była

*** – Ach, co ja mam z tym moim mężem! – A co? – Już po północy, a ten siedzi jeszcze w knajpie i chleje!

– Współczuję. Wziąłby przykład z mojego. Już go koledzy przynieśli... „Supernowości” nr 273

*** Rozmowa dwóch kumpli: – Mam ciągle coraz mniej pieniędzy. – Wydaje ci się... joemonster.org

*** – Kochasz ją? – Kocham! Żyć bez niej nie mogę! – To się z nią ożeń. – Z wódką?!

„Supernowości” nr 268 nowiła wystartować ze specjalnym programem na swoim kanale na YouTubie. Gwiazda będzie opowiadała o... macierzyństwie (...). A zapowiedź tego, co będziemy mieli okazję widzieć, zaprezentowała na Instagramie. – Tworzę dla Was cykl rozmów o nazwie Będę mamą. Będą to spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać Wam dużą wartość merytoryczną, ponieważ dobrze wiem, jaką potrzebę informacji ma przyszła mama... Gdzie? Na moim kanale na YT! Już dziś zapraszam Was do subskrypcji, aby nie przegapić pierwszego odcinka LINK w BIO.

*** Henio, lat 11, postanowił za zaoszczędzone kieszonkowe kupić sobie szynszylę. Stoi w sklepie zoologicznym przed klatką z szynszylami i dzwoni do taty: – Tata? – Tak. – Tatusiu, mam taką sprawę... – O co chodzi? – Wiesz, jak wygląda szynszyla? – Wiem. – Podoba ci się? – Tak. – A co byś zrobił, jakbym ją przyniósł do domu?

– Czapkę. dobryhumor.pl

*** Dwie przyjaciółki dyskutują na temat zainteresowań swoich mężów.

– I jeszcze ta piłka nożna, przecież to jeszcze nudniejsze od kryminałów! – A czemu? – dziwi się druga. – Bo od razu wiadomo, kto strzelił!

„ABC” nr 38 *** Przychodzi kobitka do wróżki: – Ja tu pięć lat temu byłam, wywróżyła mi pani męża i pięcioro dzieci. – Och, jak miło, mam nadzieję, że wszystko się spełniło? – No właśnie, ja w sprawie męża... „Korso” nr 44 Zebrał: RK

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.