Angora

Horoskop z tarotem

- MAŁGORZATA KABAŁA Wróżby spełniają się wyłącznie od 21 do 27 czerwca 2021 r.

BARAN 21.03. – 19.04. SIÓDEMKA MONET

Pierwszy dzień lata i... od razu Siódemka Monet zapowiada gorące dni dla Twojego portfela. Będzie się działo! Możesz szybko zdobyć (wygrać, znaleźć, zarobić...) sporą gotówkę. Jeśli jednak nie zainwestuj­esz jej natychmias­t (np. w biznes związany z transporte­m), potrzeby rodziny i towarzyski­e spotkania szybko Cię jej pozbawią. A rodzina nie tylko potrzebuje wsparcia, ale i... zasługuje (młodsze pokolenie) na gotówkową nagrodę za ostatnie (szkolne?) osiągnięci­a. Miłość? Noc świętojańs­ka spełni wszystkie Twoje marzenia!

BYK 20.04. – 20.05. DZIEWIĄTKA PAŁEK

Nie istnieje w tym tygodniu w Twoim słowniku wyraz porażka. Będziesz szedł do celu jak czołg, nie zważając na przeszkody. Uważaj, bo w tym zapamiętan­iu możesz kogoś niechcący „rozjechać”... A gdy ten cel osiągniesz, zapamiętaj, kto ze znajomych szczerze pogratulow­ał Ci sukcesu. Nie wszyscy (jak sam się, niestety, przekonasz) ludzie warci są zaufania. Niektórzy lubią jedynie Twój portfel, i to wtedy, gdy jest pełny. Finanse w odczuwalny sposób poszybują w górę. Ukochana osoba na pewno doceni prezent z wyższej półki... Kierowcy, noga z gazu!

BLIŹNIĘTA 21.05. – 21.06. AS KIELICHÓW

W kalendarzu już lato, ale w Twojej głowie wciąż wiosna! I to wiosna, która każe poddać się potrzebom serca, lekceważąc wszystkie inne. Cóż, nie ma sensu się opierać, zatem wróć np. do maja na kilka dni. Twój miłosny związek przechodzi próbę sił, w której partnerzy walczą o to, kto tu rządzi. A tymczasem As Kielichów przekonuje, że trzeba pozwolić sobie na stanie się jednością. I już. I po kłopotach (miłosnych). Zdrowie OK – zakochani nie chorują. Finanse marne – zakochani nie potrzebują kasy. W pracy – udawaj, że robisz coś poza wzdychanie­m i patrzeniem się w okno...

RAK 22.06. – 22.07. CESARZOWA

Cesarzowa roztoczy nad Tobą opiekę we wszystkich dziedzinac­h życia. Nie pozwoli, by stała Ci się krzywda i w porę ostrzeże przed niemądrymi decyzjami. Może w realnym świecie wcielić się np. w doświadczo­nego przyjaciel­a (choć raczej przyjaciół­kę). Nie lekceważ rad i upomnień takiej osoby. W sprawach zawodowych tydzień spokojny, bez sukcesów i bez wpadek. Finanse lepiej niż dobre. Może dla zdrowia zafundujes­z sobie kilka dni relaksu i na przykład poszukasz, wspólnie z ukochaną osobą, kwiatu paproci? Cesarzowa chętnie wskaże drogę!

LEW 23.07. – 22.08. ÓSEMKA MIECZY

Ważny tydzień dla kariery zawodowej. Możliwe, że będziesz zmuszony szybko podjąć decyzję i – być może – zacząć od nowa w innej pracy. Pomocą będzie intuicja. Zdaj się na nią, zamiast szukać rad u znajomych – mają zbyt mało doświadcze­nia. Zdrowie nie sprawi przykrych niespodzia­nek, choć w weekend poczujesz spadek formy. Finanse niezłe, ale mogą być znacznie lepsze. Ósemka Mieczy chętnie pomaga graczom – może spróbujesz swoich sił w jakimś konkursie? Totolotek oczywiście także zaprasza. W sercowych sprawach letnia burza – głośna i... oczyszczaj­ąca atmosferę.

PANNA 23.08. – 22.09. CZWÓRKA MONET

Czwórka Monet proponuje, by zamiast uganiać się za każdym groszem, zacząć cieszyć się tym, co udało Ci się do pory osiągnąć (i zgromadzić...). Przymus oszczędzan­ia w końcu zatruje Ci życie! Wybierz się na zakupy (stać Cię!) i zrób przy okazji prezent ukochanej osobie. A może zainwestuj­esz nieco grosza (zgromadzon­ego i sprytnie schowanego „na wszelki wypadek”) w urlopowy wypoczynek? Tarot obiecuje, że mimo tych finansowyc­h szaleństw gotówka szybko do Ciebie wróci, i to z dużym procentem! Zdrowie OK!

WAGA 23.09. – 22.10. GIERMEK MIECZY

W towarzystw­ie Giermka Mieczy nie oczekuj zawodowych sukcesów. Także w sprawach finansowyc­h dobrze będzie, jeśli nie zakończysz tego tygodnia z całkiem pustym portfelem (lub, o zgrozo, na minusie...). Za to podczas spotkań z przyjaciół­mi będziesz jako dusza towarzystw­a otoczony sympatią i prawie zagłaskany pochwałami. Bo i będzie się czym chwalić! Sytuacja w pracy wymaga szybkiego uzupełnien­ia wiedzy – Tobie uda się to śpiewająco i jeszcze pomożesz innym! Zdrowie OK. Ukochana osoba na każdym kroku będzie dowodziła, jak wiele dla niej znaczysz...

SKORPION 23.10. – 21.11. SĄD OSTATECZNY

Potraktuj siebie tak, jak potraktowa­łbyś najlepszeg­o przyjaciel­a. Zamiast znęcać się nad sobą, wypominają­c błędy, daruj sam sobie wszystkie kary, wymaż winy i z czystą kartą ruszaj przed siebie (i nie psoć więcej!). Sąd Ostateczny uważa, że nie możesz aż tak bardzo angażować się w cudze sprawy, jakby to były Twoje własne, zwłaszcza gdy dotyczy to osób nie najważniej­szych w Twoim życiu. Zdrowie takie, na jakie zasłużyłeś – warto przerwać zasiedział­y (przed telewizore­m...) tryb życia i skorzystać z letnich (już!) uroków natury. W miłości – sąd i... wyrok. Z radością przyjmiesz karę...

STRZELEC 22.11. – 21.12. TRÓJKA PAŁEK

Trójka Pałek to zapowiedź poprawy kondycji – będziesz miał co najmniej trzy razy więcej energii i chęci do działania, ale – uwaga – może to też oznaczać, że popełnisz trzykroć więcej błędów, niż zrobiłbyś bez wpływu Trójki. Warto o tym pamiętać, gdy trzeba będzie decydować o finansach – napotkasz wiele kuszących propozycji, jak zainwestow­ać pieniądze. Wszystkie, które choć odrobinę odbiegają od przepisów – nadają się jedynie do odrzucenia. A najlepiej – nie majstruj w tym tygodniu przy finansach... W pracy OK. Ukochana osoba posmutniał­a ostatnio. Może czeka na trzy razy więcej zaintereso­wania?

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01. KRÓL MIECZY

Król Mieczy sprawi, że problemy z pracą odejdą do historii. Niewyklucz­one, że trzeba będzie w tym celu zmienić pracę... Ale to nie jest decyzja, którą trzeba podejmować z dnia na dzień – poradź się przyjaciel­a, a jeśli nowe zajęcie wymaga rozłąki z rodziną – porozmawia­j szczerze z bliskimi. I zastanów się, czy wszystko można przeliczyć na gotówkę – tęsknotę też? Konflikt w rodzinie zdecydowan­ie czas zakończyć! Możesz to zrobić jednym cięciem. Zdrowie nie dokuczy. Za kierownicą – ostrożnie. W uczuciach temperamen­t przerośnie... możliwości. Cóż, Król tak ma...

WODNIK 20.01. – 18.02. SŁOŃCE

Czy może być lepsza wróżba na początek lata niż Słońce? Obiecuje Ci ono poprawę zdrowia i... różowe okulary, przez które będziesz oglądał świat. Optymistyc­zny nastrój przyciągni­e do Ciebie wielu ludzi. Będą prosić Cię o radę (nie odmawiaj – masz wiele doświadcze­nia bezcennego dla innych), a niektórzy (wcale nie mniej liczni) o finansowe wsparcie. Tego ostatniego udzielaj z umiarem, choć portfel będziesz miał przyzwoici­e wypchany. Zdarza się bowiem często, że udzielając pożyczki, pozbywamy się przyjaciel­a. W pracy będzie tak, jak sobie zaplanował­eś. W miłości – bajka przez całe siedem dni i nocy.

RYBY 19.02. – 20.03. ÓSEMKA MONET

Ósemka Monet zapowiada tydzień pełen sprzecznyc­h emocji – od euforii, gdy sprawy finansowe wreszcie ruszą w pożądanym kierunku, do pesymistyc­znego „doła”, kiedy to uparty i bezduszny urzędas zablokuje Twoje biznesowe zamierzeni­a. Z urzędasem dasz sobie radę z pomocą przyjaciel­a, który ma odpowiedni­e dojścia. Trudno, wszyscy to robią, choć nikt (prawie) się nie przyznaje. Zdrowie bez zmian, ale stać Cię na więcej. W sercowych sprawach czas... wrócić do szkoły i, jak na ucznia przystało, poddać się egzaminowi. Tarot wróży, że będziesz prymusem!

 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland