PÓŁMARATON DLA KAŻDEGO

W PRZEDOSTATNI WEEKEND WRZEŚNIA CZEKA NAS DWUDNIOWE ŚWIĘTO DLA BIEGACZY

Bytomski Polmaraton - - Pierwsza Strona -

Wniedzielę spod parkingu przy Centrum Handlowym Atrium Plejada 18 września o 11.00 wystartuje Półmaraton. Zawodnicy do przebiegnięcia będą mieli dwie pętle trasy o łącznej długości 21,097km lub jedną petlę 10,5 km. Co warte odnotowania: trasa jest atestowana.

ZAPISY

Zapisywać można się on-line do 11 września, a w dniach 14-17 bezpośrednio w Biurze Zawodów, które mieści się na terenie Atrium Plejady. Zachęcamy rejestrować się przez internet znacznie wcześniej, im bliżej samego półmaratonu, tym kwota za uczestnictwo wzrasta. By wziąć udział w półmaratonie należy mieć ukończone 18 lat w dniu zawodów, bądź 16 - wtedy jednak potrzebne będzie oświadczenie podpisane przez opiekuna.

NAGRODY NIE TYLKO DLA NAJSZYBSZYCH

Organizatorzy Półmaratonu Bytomskiego starają się rozpieszczać swoich uczestników: główną nagrodą, którą można zdobyć, jest... Toyota Aygo. Co ciekawe, samochodu nie zdobędzie najszybszy zawodnik, lecz zdobywca samochodu zostanie rozlosowany wśród zawodników, którzy ukończą bieg! Do tego wprowadzone są nagradzane pieniężnie kategorie: Open Mężczyźni, Open Kobiety, Najlepszy Polak i Polka, kategorie wiekowe. Do tego najlepsi zawodnicy 10km i biegu Nordic Walking zdobędą puchary, a zawodnicy w kategorii – „wózki”, nagrody rzeczowe. Nie możemy oczywiście zapomnieć o medalach, które dostaną zawodnicy. I na koniec nie zapomnijmy o bogatych pakietach startowych w których zawodnicy otrzymają m.in. koszulkę, bon żywnościowy, upominki.

ORGANIZATORZY PÓŁMARATONU BYTOMSKIEGO STARAJĄ SIĘ ROZPIESZCZAĆ SWOICH UCZESTNIKÓW: GŁÓWNĄ NAGRODĄ, KTÓRĄ MOŻNA ZDOBYĆ, JEST... TOYOTA AYGO. CO CIEKAWE, SAMOCHODU NIE ZDOBĘDZIE NAJSZYBSZY ZAWODNIK,

LECZ ZDOBYWCA SAMOCHODU ZOSTANIE ROZLOSOWANY!

DWA DNI ŚWIĘTA

Bytomski Półmaroton to dwudniowe święto biegania w Bytomiu. Dwudniowe, gdyż już w sobotę 17 września na terenie szkoły podstawowej nr 33 przy ulicy Matki Ewy odbędą się biegi dla dzieci oraz turniej piłki nożnej Miechowice Cup 2016. W biegach mogą wystartować wszystkie dzieci, które pojawią się na starcie z wypełnionym oświadczeniem rodzica (dostępne na bytomskipolmaraton.pl), dla wszystkich startujących przewidziano pamiątkowe medale, a dla zwycięzców nagrody. W każdej kategorii wiekowej będzie prowadzona osobna klasyfikacja dla chłopców i dziewczynek. Po zakończonych biegach rozpocznie się turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2006 i młodsi. W turnieju udział wezmą min. Polonia Bytom, Szombierki Bytom, UKS 33 Miechowice.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.