ŚWIĘTO BIEGANIA W BYTOMIU

TRADYCYJNIE W TRZECI WEEKEND WRZEŚNIA CZEKA NAS DWUDNIOWE ŚWIĘTO DLA BIEGACZY

Bytomski Polmaraton - - News -

Wniedzielę spod parkingu przy Centrum Handlowym Atrium Plejada 17 września o 11.00 wystartuje Półmaraton. Zawodnicy do przebiegnięcia będą mieli jeden z trzech dystansów: atestowane 21,097km, atestowane 10,5 km, a także nowość: 5km.

ZAPISY

Zapisywać można się on-line do 10 września, a w dniach 13-16 bezpośrednio w Biurze Zawodów, które mieści się na terenie Atrium Plejady. Zachęcamy rejestrować się przez internet, cena udziału w biegu jest wtedy znacznie tańsza. By wziąć udział w półmaratonie należy mieć ukoń- czone 18 lat w dniu zawodów, bądź 16 - wtedy jednak potrzebne będzie oświadczenie podpisane przez opiekuna.

NAGRODY NIE TYLKO DLA NAJSZYBSZYCH

Organizatorzy Półmaratonu Bytomskiego starają się rozpieszczać swoich uczestników: główną nagrodą, którą można zdobyć, jest... Dacia Sandero. Samochodu nie zdobędzie najszybszy zawodnik, lecz będzie rozlosowany wśród zawodników, którzy ukończą bieg na dowolnym z dystansów (dotyczy to również 5km)! Do tego wprowadzone są nagradzane pieniężnie kategorie. Nie możemy oczywiście zapomnieć o medalach, które otrzyma- ją zawodnicy na mecie. I nie możemy zapomnieć również o bogatych pakietach startowych w których zawodnicy otrzymają m.in. koszulkę, bon żywnościowy, upominki.

DWA DNI BIEGOWEGO ŚWIĘTA

Bytomski Półmaroton to dwudniowe święto biegania w Bytomiu. Dwudniowe, gdyż już w sobotę 16 września na terenie szkoły podstawowej nr 33 przy ulicy Matki Ewy odbędą się biegi i zabawy dla dzieci. W biegach mogą wystartować wszystkie dzieci, które pojawią się na starcie z wypełnionym oświadczeniem rodzica (dostępne na bytomskipolmaraton.pl).

ORGANIZATORZY PÓŁMARATONU BYTOMSKIEGO STARAJĄ SIĘ ROZPIESZCZAĆ SWOICH UCZESTNIKÓW: GŁÓWNĄ NAGRODĄ, KTÓRĄ MOŻNA ZDOBYĆ, JEST... DACIA SANDERO. CO CIEKAWE, SAMOCHODU NIE ZDOBĘDZIE NAJSZYBSZY ZAWODNIK

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.