3-tygodniowa kuracja Boxy Naturhouse

Bytomski Polmaraton - - News -

Potrzebujesz konkretnie rozpisanego na każdy dzień jadłospisu i jasnych zasad diety? Zależy Ci na zmianie sposobu żywienia, ale nie masz czasu, aby przychodzić na wizyty do dietetyka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję! Boxy Naturhouse to zupełna nowość. To kompleksowa 3-tygodniowa kuracja do zastosowania w domowym zaciszu bez konieczności spotykania się z dietety- kiem na cotygodniowych wizytach kontrolnych.

Przygotowaliśmy 5 różnych propozycji!

• 1. BOX DETOX

• 2. BOX ACTIVE Polecany jest Paniom w każdym wieku, które są aktywne fizycznie i chciałyby oprócz ćwiczeń zadbać o prawidłowe nawyki zywieniowe. Dzięki zastosowaniu tego planu dietetyczego zadbasz o odpowiednią podaż składników odżywczych oraz wspomożesz redukcję tkanki tłuszczowej. Zyskasz lepsze samopoczucie, właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego i więcej energii każdego dnia! Spodziewanym efektem stosowania BOXu ACTIVE, jest też utrata wagi od 3 aż do 5 kg w 3 tygodnie.

• 3. BOX ANTYCELLULIT

• 4. BOX MEN

• 5. BOX JUNIOR Odwiedź nasze Centra Dietetyczne i (z pomocą dietetyka) dobierz box najlepiej pasujący do Ciebie i Twoich potrzeb.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.