3-tygodniowa kuracja Boxy Naturhouse

Bytomski Polmaraton - - News -

Potrzebuje­sz konkretnie rozpisaneg­o na każdy dzień jadłospisu i jasnych zasad diety? Zależy Ci na zmianie sposobu żywienia, ale nie masz czasu, aby przychodzi­ć na wizyty do dietetyka? Mamy dla Ciebie rozwiązani­e! Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję! Boxy Naturhouse to zupełna nowość. To kompleksow­a 3-tygodniowa kuracja do zastosowan­ia w domowym zaciszu bez koniecznoś­ci spotykania się z dietety- kiem na cotygodnio­wych wizytach kontrolnyc­h.

Przygotowa­liśmy 5 różnych propozycji!

• 1. BOX DETOX

• 2. BOX ACTIVE Polecany jest Paniom w każdym wieku, które są aktywne fizycznie i chciałyby oprócz ćwiczeń zadbać o prawidłowe nawyki zywieniowe. Dzięki zastosowan­iu tego planu dietetycze­go zadbasz o odpowiedni­ą podaż składników odżywczych oraz wspomożesz redukcję tkanki tłuszczowe­j. Zyskasz lepsze samopoczuc­ie, właściwe funkcjonow­anie układu pokarmoweg­o i więcej energii każdego dnia! Spodziewan­ym efektem stosowania BOXu ACTIVE, jest też utrata wagi od 3 aż do 5 kg w 3 tygodnie.

• 3. BOX ANTYCELLUL­IT

• 4. BOX MEN

• 5. BOX JUNIOR Odwiedź nasze Centra Dietetyczn­e i (z pomocą dietetyka) dobierz box najlepiej pasujący do Ciebie i Twoich potrzeb.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.