AKTUALNOŚCI PÓŁMARATONU

Bytomski Polmaraton - - Pierwsza Strona -

PRZEDSZKOLE NA PÓŁMARATONIE Na 10 Bytomski Półmaraton z dziećmi? Jak najbardziej! W pokoju zabaw dla dzieci w C.H. Atrium Plejada przedszkole Wesoła Rodzinka będzie organizowało bezpłatną opiekę dla dzieci biegaczy. Zapraszamy!

WYSTARTUJE MISTRZ POLSKI W PÓŁMARATONIE Z PIŁY 2017

Arkadiusz Gardzielewski – maratończyk z rekordem życiowym 2.11’34”. Członek kadry narodowej oraz wielokrotny reprezentant Polski. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany trener lekkiej atletyki. Reprezentant Wojskowego Zespołu Sportowego we Wrocławiu oraz klubu WKS Śląsk. Gardzielewski w tym roku pobił swój rekord życiowy w Półmaratonie. Podczas Półmaratonu Romea i Julii w Weronie osiągnął czas 1.03’17”, co bezapelacyjnie stawia go w roli faworyta naszego biegu.

PACEMAKERZY

Poniżej przedstawiamy Imiona i Nazwiska pacemakerów oraz czasy, na które pobiegną w 10 Bytomskim Półmaratonie:

1:30

- Nowacki Wojciech - Wysocki Mariusz

1:40

- Markowski Przemysław - Wręczyński Robert 1:50

- Osadnik Patryk

- Smyk Robert

2:00

- Krakowiak Michał

- Gowik Rafał

2:10

- Uszyńska Aldona - Uszyński Grzegorz

ZBUDUJMY PLAC ZABAW DZIECIOM PRZY SP NR 38

Bytomski Półmaraton wspiera akcję charytatywną „Zbudujmy plac zabaw dzieciom przy Szkole Podstawowej nr 38 w Bytomiu”. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 38 w Suchej Górze istnieje możliwość zbudowania placu zabaw, na którym dzieci dałyby upust swojej energii i rozwijałyby się fizycznie. Szkoła jest kameralna i bezpieczna, ale brak w niej miejsca do aktywnych zabaw na świeżym powietrzu. Stwórzmy miejsce dla dzieci, gdzie będą mogły się bezpiecznie bawić pod okiem rodziców i wychowawców. W akcję zaangażowani są bytomscy harcerze, którzy podczas imprezy 15.09.2018 będą oferowali zakup cegiełek o wartości 10pln oraz zbierali datki do puszek. Prosimy nie bądźcie obojętni i pamiętajcie, że każda forma wsparcia jest na wagę uśmiechu naszych dzieciaków.

ROZGRZEWKA ZE STREFĄ BYKÓW

Klub sportowy Strefa Byków zaprasza wszystkich uczestników 10 Bytomskiego Półmaratonu na rozgrzewkę prowadzoną przez Katarzynę Szołtysik – Kaczmarek. W czasie rozgrzewki dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych biegaczy zostaną rozdane wejściówki oraz karnety do Strefy Byków.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.