BYTOMSKIE GRUPY BIEGOWE

| TAK JAK ROK TEMU I W TYM ZACHĘCAMY NIEZDECYDOWANYCH DO BIEGANIA

Bytomski Polmaraton - - News -

Poprosiliśmy bytomskie grupy biegowe o przedstawienie się na łamach gazety. Wszystkich i biegających i pragnących zacząć przygodę z bieganiem zachęcamy do kontaktu z tymi grupami.

BTM RUNNERS

BTM RUNNERS to grupa biegowa, której celem jest popularyzacja biegania i innych form aktywności sportowej jako sposobu na lepsze, zdrowsze życie. Poza cyklicznymi treningami organizują także treningi poza miejskim zgiełkiem - górach, lasach itp. Grupa jest otwarta zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych biegaczy.

TRENINGI

Stały trening to Ćwiartki Biegowe w czwartki w parku im. F. Kachla przy głównej alejce (wejście od strony UM) o godz. 19:00.

ON-LINE

Więcej informacji można znaleźć na stronie www. btmrunners.pl a bieżące informacje o naszych treningach ukazują się na fb.com/btmrunners/

CIDRY LOTAJOM

Stowarzyszenie działające w Radzionkowie jako grupa biegowa i Nordic Walking. Organizują lub współtworzą imprezy biegowe w na terenie Radzionkowa.

TRENINGI

Grupa spotyka się dwa razy w tygodniu w poniedziałki o 19:00 oraz w czwartki o 19:30 na terenie Parku Księża Góra.

ON-LINE

Bieżące informacje nt. grupy można przeczytać na ich stronie fanpage’u: fb.com/cidrylotajom a także na stronie cidrylotajom.pl

MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA

Miechowickiej Grupy Biegowej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To bardzo prężnie działająca ekipa biegająca w charakterystycznych pomarańczowych koszulkach.

TRENINGI

Wspólne bieganie odbywa się w każdy wtorek i czwartek, a godziny zmieniają się zależnie od pory roku. Zbiórka pod przychodnią na ul. Stolarzowickiej 108. Grupa jest otwarta i na amatorów, ale także na tych biegających profesjonalnie.

ON-LINE

Aktualny harmonogram oraz więcej informacji na: fb.com/mgb.bytom oraz www.mgb.bytom.pl.

SZOMBIERKI DREAM TEAM

,,Szombierki Dream Team’’ to Amatorski Klub Sportowy działający w Towarzystwie Społeczno- Kulturalnym Szombierki. Grupa systematycznie uczestniczy w wielu imprezach sportowych, począwszy od biegów charytatywnych, kończąc na półmaratonach i maratonach. Do wspólnego biegania zaprasza wszystkich amatorów biegania.

TRENINGI

Bieżące informacje o treningach znajdują się bezpośrednio na stronie drużyny.

ON LINE

Grupa dostępna jest m.in. na facebooku: fb.com/SzombierkiDreamTeam , a także na www.szombierki-dream-team.pl/

WSZYSTKICH I BIEGAJĄCYCH I PRAGNĄCYCH ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z BIEGANIEM ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z TYMI GRUPAMI.

» Szombierki Dream Team

» Cidry Lotajom

» BTM Runners

» Miechowicka Grupa Biegowa

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.