BIEGACZ AUTOSTOPOWICZ

Bytomski Polmaraton - - News -

| PEWNIE O NIM SŁYSZELIŚCIE W MEDIACH, A BYĆ MOŻE MIELIŚCIE OKAZJĘ ZOBACZYĆ GO W POMARAŃCZOWEJ KOSZULCE MIECHOWICKIEJ GRUPY BIEGOWEJ, CZY TO PODCZAS BIEGU W STRONĘ MIECHOWIC, CZY STOJĄCEGO PRZY ULICY CY STOLARZOWICKIEJ Z KARTONIKIEM "OBOJĘTNIE OBOJĘTNIE GDZIE! WRACAM WRA BIEGIEM". TO WOJTEK NOWACKI, NA CO DZIEŃ NAUCZYCIEL ZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SP 23 W BYTOMIU, KTÓRY POSTANOWIŁ NIECO BARDZIEJ UROZMAICIĆ SOBIE TRENINGI NGI BIEGOWE

Większość treningów eningów zaczyna się w Miechowicach, gdzie Wojtek wpierw "łapie stopa" a" . Podróżuje nim do miejsca ejsca docelowego kierowcy, po czym przybiega stamtąd do domu. Jeśli jednak trasa osoby, oby, która zabierze Wojtka a okazuje się zbyt długa, to o biegacz wysiada w miejscu, u, które pozwoli mu dotrzeć do domu na określoną godzinę. ę. I tak w rekordowym dla a siebie 2013 roku przebiegł iegł łącznie 4444 kilome- etry, w tym również eż rekordowy dla siebie ie dystans 60 km z Jasnej snej Góry, podczas którego go chciał uczcić pamięć ofiar zamachu, amachu, który miał miejsce w trakcie maratonu bostońskiego. ońskiego. W czasie swoich podróży autostopowo-biegowych wych od- wiedził już m.in. Warszawę, Wrocław, Zakopane, czy Trójmiasto.

WIĘCEJ NIŻ BIEGANIE

Wojtek założył stronę na Facebooku, gdzie dzieli się z czytelnikami swoimi tra

sami i wraże- niami z treningowyc wych h podróży. A ponieważ społeczność sympatyków sym coraz bardziej się rozrasta, od września postanowił po zamienić przebiegnięte przebiegn kilometry na złotówki, złotów które przeznaczać będzie na cele charytatywne. Na początek będzie to wsparcie d dla schroniska dla zwierząt. "Pomysł podsunął mi mój brat Łukasz" - tłumac tłumaczy Wojtek - -W "Wyzwanie "nazwałem "Zamieniamy k kilometry na karmę ka dla zwierzaków". zwie Przez cały miesiąc mies wrzesień 2018 20 będę robił to samo, z tą różnicą, ró że będę sumował kilometry, które prz przebiegnę do domu. No i teraz wisienka na torcie. KAŻDY może dołączyć do akcji wpisując w komentarzu na stronie oferowaną przez siebie kwotę, którą później przemnoży przez ilość przebiegniętych przez Wojtka kilometrów. Wszystkie wpłaty będą dokonywane BEZPOŚREDNIO na konto schroniska, które tydzień po zakończeniu akcji wybierze się ze mną do sklepu i zakupi, czy to karmę czy to koce dla zwierzaków na nadchodzącą jesień i zimę, czy też inne potrzebne rzeczy, które schronisku się przydadzą." Wojtek obiecuje, że będzie się starał miesięcznie przebiec 150km. Warto zatem wejść na stronę Facebooka pt "Wojtasbiegaczstopowicz" i zdopingować Wojtka deklaracją drobnej kwoty.

KAŻDY MOŻE DOŁĄCZYĆ DO AKCJI WPISUJĄC W KOMENTARZU NA STRONIE OFEROWANĄ PRZEZ SIEBIE KWOTĘ, KTÓRĄ PÓŹNIEJ PRZEMNOŻY PRZEZ ILOŚĆ PRZEBIEGNIĘTYCH PRZEZ WOJTKA KILOMETRÓW. . WSZYSTKIE WPŁATY BĘDĄ DOKONYWANE BEZPOŚREDNIO NA KONTO SCHRONISKA.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.