WE WROCŁAWIU O PIERWSZE TROFEUM 2018

Final 4 - - Pierwsza Strona -

Poraz trzeci z rzędu najlepsze polskie drużyny powalczą we Wrocławiu o Puchar Polski. W dniach 27-28 stycznia 2018 roku, w zabytkowej Hali Stulecia zetrą się cztery najmocniejsze drużyny z eliminacji. Szykuje się prawdziwe święto klubowej siatkówki.

Powtórka z rozrywki

– Po raz kolejny organizujemy turniej fina- łowy Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn z tak wspaniałym partnerem, jakim jest miasto Wrocław – mówi Artur Popko, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA. – W poprzednich turniejach finałowych rozgrywanych w stolicy Dolnego Śląska zaserwowaliśmy kibicom dawkę niezapomnianych emocji. Ostatnie dwie finałowe bitwy pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, przeszły do historii pol- skiej siatkówki. Liczę, że te finały będą równie zacięte pod względem sportowym, a rozgrywanie ich w miejscu o tak niesamowitej historii doda im jeszcze kolorytu – dodaje prezes.

W tym roku do półfinałów awansowały ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która zmierzy się z Treflem Gdańsk (sobota, godz. 14.45), w drugim starciu PGE Skra Bełchatów bę- dzie walczyć z rewelacją tego sezonu PlusLigi (godz. 17.30, oba mecze w Polsacie Sport) ONICO Warszawa. – Oczywiście potencjał kędzierzynian jest ogromny. Mają w składzie reprezentantów kilku krajów. Czy zdobędą Puchar? Zobaczymy, bo w pucharze często zdarzają się niespodzianki – mówi Wiktor Krebok.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.