WALCZĄ O PIERWSZE TROFEUM 2018

Final 4 - - Strona -

Obecnie na czele PlusLigi jest ZAKSA, która wyprzedza w tabeli PGE Skrę oraz ONICO. Szósty jest Trefl. – We Wrocławiu zobaczymy czołówkę PlusLigi. Mam nadzieję, że w sobotę obejrzę siatkówkę na wysokim poziomie, że nie będzie meczów, które zakończą się wynikiem 3:0 – dodał.

Chwała bohaterom

W trakcie turnieju finałowego o Puchar Polski 2018 w piłce siatkowej mężczyzn PLPS rozpocznie akcję „Chwała bohaterom! 100 lat niepodległości”. Wspólnie z klubami PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet chce w wyjątkowy sposób uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. – Zwróciliśmy się do wszystkich klubów z inicjatywą wspólnego programu skierowanego do weteranów wszystkich frontów walki o nie- podległość i wolność oraz więźniów politycznych – mówi Artur Popko.

W ramach tego programu PLPS i Kluby, udostępnią w swych halach miejsca dla kombatantów i ich opiekunów, zapewnią ich należyte uhonorowanie oraz będą promowały obchody odzyskania niepodległości informacją na bandach: „Chwała Bohaterom! – 100 lat odzyskania niepodległości”.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.