SYLWESTER LAST MINUTE

Gazeta Wyborcza - CJG - - /W MIEŚCIE - MAGDALENA DUBROWSKA

potańcówka z muzyką elektroniczną oraz imprezą z didżejskimi setami przyjaciół Pogłosu, m.in. Ivonne & Tomek, DJ z Wąsem czy Nebaz. O północy wino musujące, w barze wegańskie smakołyki. Start: godz. 20. Bilety: 50 zł (w przedsprzedaży), 60 zł (w dniu imprezy).

Za trzy godziny sylwester, a ty siedzisz w domu i nie wiesz, co ze sobą zrobić? Nie bawią cię bale za kilkaset złotych? Szukasz pomysłu, jak powitać nowy rok? Oto propozycje sylwestrów na ostatnią chwilę.

W DZIK-U JAK W FILMIE „DZIKOŚĆ SERCA”

W Domu Zabawy i Kultury DZiK (ul. Belwederska 44A) sylwester odbędzie się pod hasłem: „DZiKość serca”, a inspiracją jest oczywiście kultowy film Davida Lyncha z Nicolasem Cage’em i Laurą Dern. Będzie zatem obowiązywał klimat lat 90. i 80. XX w. Zagra duet didżejski Double Trouble i DJ Kill Collins. Start: godz. 20. Bilety: 75 zł, 60 zł po północy.

BEZ ZOBOWIĄZAŃ W REGENERACJI

Mokotowska przystań przy parku Morskie Oko, kultowa Regeneracja (ul. Puławska 61), zaprasza w sylwestra na tzw. „Wpadkę bez zobowiązań”. Czyli na luzie, bez napinki, wyjściowych strojów i brokatu. Królować będzie disco, funk, rock’n’roll i swing, a zagrają Mme Czarnecka oraz Pan Myszon z didżejskiego kolektywu 2000 dIRTYdJS. Start: godz. 21. Bilety: 35 zł, 25 zł po północy. Rezerwacja stolika – 50 zł od osoby.

W KLIMACIE LAT 70. W KONESERZE

Bistro WuWu w Centrum Praskim „Koneser” (pl. Konesera 1) organizuje zabawę w klimacie lat 70. W menu wódka i śledzik, na scenie wodzirej, na parkiecie wężyk. W programie także turniej „Wielka gra o nic” oraz konkurs „Łamanie języka w sposób wysublimowany”. Start: godz. 21. Bilety: Na Filmowym Balu Sylwestrowym w kinie Muranów (gen. Andersa 5) także zobaczymy przedpremierowo film „Wszyscy wiedzą” Asghara Farhadiego. Ponadto w repertuarze „Oni” Paolo Sorrentino oraz „Winni” Gustava Möllera. W programie także potańcówka z didżejem Złotym Środkiem w holu kina, poczęstunek, wino i szampan. Bilety: 235 zł.

pod patronatem „Co Jest Grane 24”

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.