Wykończenie domów gratis

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - Dom - MPW

Gardenia to osiedle 22 domów – 20 w zabudowie szeregowej i dwóch bliźniaków – powstających przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu.

Budynki mają powierzchnie od 150 do 174 m kw. (bliźniaki – 163 m kw.). Do użytku zostaną oddane pod koniec roku. Inwestorem jest Ronson Development. Dla klientów, którzy do końca października zdecydują się na zakup domu wtej inwestycji, firma proponuje wykończenie gratis. Deweloper pokryje koszty wykończenia ścian, podłóg w całym domu, w tym gresu w kuchni, łazience, holu oraz WC, wstawienia wszystkich drzwi oraz wyposażenia łazienek. Ponadto wykończenie obejmuje również kominek oraz wewnętrzne schody.

– Ofertę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszystkich tych, którzy rozważają zakup domu, ale z róż- nych przyczyn nie podjęli jeszcze finalnej decyzji. Nie ukrywamy, że poprzez zaoferowanie wykończenia domu wcenie chcemy ułatwić wybór potencjalnym klientom – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. – Nasza oferta jest tym bardziej ciekawa, że domy w tym projekcie są praktycznie gotowe i podejmując decyzję o zakupie teraz, klienci będą mogli wprowadzić się do wykończonego domu zapewne jeszcze w tym roku – dodaje.

Ceny domów wahają się od 900,6 tys. do 1,04 mln zł.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.