Powrót luksusu przy Łazienkach

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - Dom -

Modernizacja budynku, który nosi obecnie nazwę Apartamenty Park La ne trwa ł a dzie więć mie się cy. – Gdybym mogła wyjąć ten kawałek ziemi, przenieść gdzie indziej, wykończyć apartamentowiec i dopiero wte dy po stawić go z powro tem przy Łazienkach, to tak bym najchętniej zrobiła – mówiła prezes Ka im. – Wyznajemy zasadę, że produkt ekskluzywny jest produktem skończonym. To trochę jak z samochodami Aston Martin: to producent decyduje, jak mają wyglądać tapicerki czy lusterka. Jak klientowi się to nie podoba, może kupić inny samochód. Dlatego sprzedaż oficjalnie rozpoczy na my do pie ro te raz. Ale wieść o in we stycji się roz nio sła jesz cze w trakcie budowy, nie udało się unik nąć te go, że klien ci jed nak na bu - dowę wchodzili i dwa apartamenty już sprzedaliśmy – mówiła.

Aranżację wnętrz apartamentowca zaprojektowała pracownia DeNovo, ta sama, która projektowała mieszkania wCosmopolitanie. Apartamenty wykończone są pod klucz, włącznie z naj nowo cześ niej szym sprzę tem AGD w kuchni, armaturą i meblami łazienkowymi, garderobami z szafami, pralnią z pralką i suszarką, klimatyzacją i inteligentnym systemem zarządzania. Ciekawostką jest, że mieszkania mają dwa wejścia: główne i „służbowe” na tyłach mieszkania, prowadzące przez pomieszczenie pralni.

Na parterze budynku znajduje się lobby z recepcją, niewielka salka konferencyjna dostępna tylko dla mieszkań ców Pod cho rą żych 83, a tak że przestrzeń usługowa, w której ma zostać w przyszłości ulokowany salon spa.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.