Mieszkania nad kanałem

Gazeta Wyborcza - Dom (Nieruchomosci) - - Dom -

kojowych lokali o metrażach sięgających 112 m kw. Ceny zaczynają się od 6,1 tys. zł za m kw. Mieszkania na najwyższych piętrach są droższe – kosztują 6,5 tys. zł za m kw.

Osiedle powstaje na poprzemysłowym terenie. Miasto dopiero tu dopiero rośnie, po sąsiedzku m.in. budowany jest żłobek. Ale już działa boisko orlik.

Ten etap osiedla zostanie oddany do użytku pod koniec 2018 r. Wcześniej mieszkańcy wprowadzą się do budowanych obecnie domów drugiego wpołowie 2017 r. i trzeciego etapu ( jesień 2017).

Tuż obok na pięciohektarowej działce wieloetapowe osiedle Riviera Park buduje firma Marvipol. Docelowo ma tam być ok. tysiąca mieszkań, w pierwszym etapie do końca 2017 r. powstanie 190 lokali w cenach od 6,5 do 7,5 tys. zł za m kw. Z drugiej strony, przy ul. Kowalczyka trzeci etap osiedla Bliski Tarchomin buduje firma Grupo Lar. Wdziewięciopiętrowym budynku znajdzie się 108 mieszkań o metrażach od 37 do 63 m kw. i cenach zaczynających się od niespełna 5,9 tys. zł za m kw. Inwestycja będzie gotowa wdrugiej połowie 2017 r.

Na bliskiej Białołęce buduje także firma Ronson. Wrejonie skrzyżowania ul. Marywilskiej z Kupiecką na 7,7 hektara chce zbudować osiedle Miasto Moje, które docelowo będzie mieć aż około półtora tysiąca mieszkań. Wpierwszym etapie do sprzedaży firma wprowadziła niedawno 233 mieszkania wcenach od 5,5 tys. za m kw. i metrażach od 31 do 89 m kw. Inwestycja ma być gotowa pod koniec 2017 r.

Jesienią 2017 r. gotowy ma być trzeci etap osiedla Classic przy Modlińskiej 73, nie o po dal My śli bor skiej. Wczteropiętrowym budynku znajdzie się 11 mieszkań o powierzchniach od 28 do 74 m kw. w cenie od 5,6 tys. zł za m kw.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.