Święto objazdów

Gazeta Wyborcza - Regionalna (Stoleczna) - - WYDARZENIA -

Nie można zaparkować m.in. na pl. Teatralnym, ul. Królewskiej i przed Zachętą na pl. Małachowskiego.

– w niedzielę wgodz. 5–15 spowoduje zamknięcie wobu kierunkach al. Jana Pawła II od dawnego ronda Babka do ul. Anielewicza i Stawek między ul. Smoczą a Dziką, a od godz. 10 dodatkowo na odcinku przez ul. Chałubińskiego i al. Niepodległości do skrzyżowania z ul. Rakowiecką ze wszystkimi przecznicami: al. „Solidarności”, ul. Grzybowską, Świętokrzyską i Prostą, Al. Jerozolimskimi i ul. Batorego.

Tramwaje nie będą kursować al. Jana Pawła II od godz. 6 (objazdy przez Okopową, aod godz. 10.30 – Grójecką i Filtrową). Największe utrudnienia w ruchu tramwajowym są zapowiadane do godz. 14.30 – trasy wielu linii będą skrócone i dzielone na dwie części w obrębie Pragi iGrochowa albo Ochoty, Woli czy Mokotowa. Na całą niedzielę ZTM zawiesi linie: ( w zamian na Szmulki dotrze linia i

zapowiadany na godz. 13 w niedzielę spowoduje całkowite wyłączenie z ruchu ul. Marszałkowskiej, Al. Jerozolimskich, mostu Poniatowskiego i ul. Wybrzeża Szczecińskiego przy Stadionie Narodowym (do godz. 17–18).

11 listopada samochodem lepiej nie wjeżdżać na obszar między Trasą Łazienkowską, al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Powązkowską, mostem Gdańskim, ul. Targową iGrochowską. Setna rocznica odzyskania niepodległości wWarszawie upłynie pod znakiem rekordowych utrudnień wruchu.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.