#SEXEDPL bez końca

Setki listów, które przysłaliście do Anji Rubik i „Wysokich Obcasów”, to dalszy ciąg akcji #SEXEDPL. Oto kilka z nich. Więcej na [email protected]

Gazeta Wyborcza - Wysokie Obcasy - - LISTY DO REDAKCJI -

Norma, problemy hormonalne, od zawsze były one nieregularne. Nie bardzo chciałam iść do ginekologa z rodzicem, bo to krępujące, ale musiałam. Poszłam do pani doktor. Była miła, delikatna, nic nie bolało. Godzinę później miałam USG z doktorem – mężczyzną. Nie bałam się, nie wstydziłam. Okazało się, że miałam wielką torbiel na jajniku i bardzo dobrze, że wtedy poszłam do lekarza, ponieważ kwalifikowała się ona do natychmiastowego usunięcia”.

która mówiła, że tylko naturalne metody antykoncepcyjne są dobre. Dziewczynie w wieku 15 lat można wcisnąć wszystko, przynajmniej ja nie miałam wtedy pojęcia o seksie”.

Moja mama nigdy jakoś nie zmuszała mnie, nawet mi tego nie proponowała. Uważa, że to moja decyzja i że sama powinnam dbać o swoje zdrowie. Dopiero gdy zeszłam się z moim chłopakiem, zaczęła namawiać mnie, bym poszła do lekarza. Teraz on i ta kampania przekonali mnie do wizyty i umówię się jak najszybciej”.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.