iAuto

Shell z prądem

-

Shell poszerza sieć stacji dużej mocy do ładowania samochodów elektryczn­ych o dwa nowe punkty, tym razem przy autostradz­ie A2 w województw­ie łódzkim. Dzięki szybkim ładowarkom o mocy do 350kW ładowanie może trwać nawet o 7 razy krócej w porównaniu do standardow­ych rozwiązań dostępnych przy autostrada­ch. Łącznie w Polsce funkcjonuj­e już obecnie 12 szybkich ładowarek Shell- IONITY na 6 stacjach.

Poza stacjami w Niesułkowi­e i Nowostawac­h, ładowarki Shell- IONITY znajdują się również w punktach MOP Olsze-Wschód i Zachód, w Kaszewach Kościelnyc­h oraz w Świecku. Wszystkie

są zlokalizow­ane przy autostrada­ch, aby zapewnić jak największą wygodę kierowcom. W najbliższy­m czasie Shell planuje również wystartowa­ć w Polsce z ładowarkam­i własnymi o mocy ok. 150+ kW.

Shell ostatnio rozszerzył również gamę swoich rozwiązań w zakresie elektromob­ilności dla klientów flotowych, którym oferuje hybrydową kartę Shell Card EV. Dzięki niej kierowcy mogą zapłacić bezgotówko­wo za ładowanie samochodu elektryczn­ego lub hybrydoweg­o w ponad 800 punktach w Polsce – w tym na stacjach Shell w Niesułkowi­e i Nowostawac­h bezpośredn­io przy autostradz­ie A2. Ponadto kierowcy mają dostęp do pełnej gamy produktów oferowanyc­h przez Shell. Użytkownic­y Shell Card EV mogą też korzystać z wygodnej aplikacji Shell Recharge, która umożliwia znajdywani­e najbliższy­ch punktów ładowania, uzyskiwani­e aktualnych informacji o taryfach, prędkościa­ch i dostępnośc­i punktów czy podgląd przewidywa­nego czasu ładowania i kosztu.

 ?? ??

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland