NIEDZIELA: ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI, BIESZCZADZKA DYCHA, CISNA

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ SYMATYCY BIEGANIA BĘDĄ MIELI OKAZJĘ ZMIERZYĆ SIĘ Z WŁASNYMI SŁABOŚCIAMI W NIECODZIENNYM WYDARZENIU

Maraton Bieszczadzki - - Pierwsza Strona -

Zimowy Maraton Bieszczadzki organizowany jest przez Fundację Bieg Rzeźnika, Stowarzyszenie OTK Rzeźnik oraz Nadleśnictwo Cisna. Start w niedzielę, 25 stycznia 2015 r. o wschodzie słońca, a że noce są jeszcze ciągle długie, będzie to godzina 7.20. Nie trzeba będzie wstawać bladym świtem dzień wcześniej, w sobotę, by udać się do biura zawodów, bo będzie czynne od 16.00 do 21.00. Gdzie? Oczywiście w Cisnej, w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii.

DLA KAŻDEGO COŚ... TRUDNEGO

Trasa Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego powiedzie z centrum Cisnej, kolejno fragmentem Wielkiej Obwodnicy Bieszczadzkiej w stronę Komańczy, potem od Żubraczego stokówką wokół masywu Hyrlatej, do Majdanu i dalej stokówką do Karczmy Brzeziniak w Przysłupie i powrót stokówką do Cisnej. A łatwo nie będzie, wszak to impreza głównie dla biegaczy ekstremalnych i górskich, ale też bez przesady, bo zgłosić się może każdy, kto w dniu zawodów będzie miał ukończone 18 lat, przedstawi organizatorom pisemne oświadczenie o stanie zdrowia, oczywiście dobrym stanie zdrowia, dokona formalnego zgłoszenia oraz uiści opłatę startową i zarejestruje się w biurze zawodów w przeddzień startu. W zgłoszeniu należy podać m.in. imię, nazwisko, datę urodzenia oraz przynależność klubową, jeśli oczywiście jest się zrzeszonym. Zgłosić się można drogą elektroniczną na stronie http://www.maratonbieszczadzki.pl lub w sobotę, 24.01., biurze zawodów. Zimowy Maraton Bieszczadzki to kolejna faza integracji środowiska biegaczy ekstremalnych i górskich, ale też promocja Bieszczadów, biegania, Fundacji Bieg Rzeźnika i klubu OTK Rzeźnik i promocja Lasów Państwowych oraz Nadleśnictwa Cisna.

TRASA ZIMOWEGO MARATONU BIESZCZADZKIEGO POWIEDZIE Z CENTRUM CISNEJ

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.