NIEDZIELA: MARATON!

KONTYNUACJA ZE STRONY 4

Maraton Bieszczadzki - - News -

Wmaratonie przewidywane są nagrody pieniężne dla sześciu pierwszych miejsc w kategoriach generalnych kobiet i mężczyzn oraz nagrody rzeczowe za pierwsze trzy miejsca w kategoriach wiekowych (osoby nagrodzone w klasyfikacji generalnej nie będą nagradzane w kategoriach wiekowych).

Nie braknie czołowych biegaczy Lista startowa to już blisko 1000 zawodników. Wśród zgłoszonych znany z bieszczadzkich ścieżek Bartek Gorczyca (m.in. zwycięzca III ultraMaratonu Bieszczadzkiego). Jest także Grzegorz Czyż - czołowy biegacz górski masters, w tym roku 2:30 w maratonie i Paweł Pigmej Krawczyk - brązowy medalista MP Skyrunning z roku 2012, trzeci w Lidze Biegów Górskich 2011, w I ZiMBie zajął drugie miejsce. Jest i czołowy góral, złoty medalista MP 2009 na krótkim dystansie Andrzej Lachowski. Wystartuje także mocna Sylwia Bondara, zwyciężczyni Run Adventure 2015, Cyprus Maraton 2015 oraz Biegu Rzeźnika na Raty 2015.

INFORMACJE TECHNICZNE

Zgłoszeń można dokonać drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie www.maratonbieszczadzki.pl lub w dniu 30 stycznia 2016 roku w Biurze Zawodów w Cisnej (zob.: regulamin).

Biuro Zawodów będzie otwarte w dniu 30 stycznia 2016 roku w Cisnej (Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wołosań, Cisna) w godzinach 16.00-21:00. Rejestracja w Biurze zawodów jest obowiązkowa. Podczas rejestracji zawodnicy i zawodniczki muszą posiadać dowód tożsamości. Osoby, które chcą zarejestrować/ odebrać pakiet innych uczestników, zobowiązani są dostarczyć ksero ich dowodów tożsamości oraz podpisane oświadczenie (do pobrania na stronie organizatora).

W ramach opłaty startowej zawodnicy otrzymają pamiątkowe gadżety (zapewniamy, że fajne!), napoje i lekkie posiłki, które będą serwowane w punktach regeneracyjnych na trasie oraz na mecie, podstawową obsługa medyczna oraz GOPR w czasie biegu, Oczywiście wszyscy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale.

Odczuwalna prognozowana temperatura na niedzielę wynosi ok. -5 stopni Celsjusza. Duża w tym zasługa wiatru, który będzie wiał w okolicach 14 km/h

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.