NIEDZIELA: MARATON!

GARŚĆ WAŻNYCH INFORMACJI I DLA BIEGACZY/BIEGACZEK I DLA KIBICÓW.

Maraton Bieszczadzki - - Pierwsza Strona -

Podczas imprezy na wszystkie pytania i wątpliwości będą odpowiadali organizatorzy - poznacie ich po identyfikatorach.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszeń można dokonać drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie www.maratonbieszczadzki.pl lub w dniu 28 stycznia 2017 roku w Biurze Zawodów w Cisnej.

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów będzie otwarte w dniu 28 stycznia 2017 roku w szkole w Cisnej w godzinach 16.00-21:00. Rejestracja w Biurze zawodów jest obowiązkowa. Podczas rejestracji zawodnicy i zawodniczki muszą posiadać dowód tożsamości. Osoby, które chcą zarejestrować/odebrać pakiet innych uczestników, zobowiązani są dostarczyć ksero ich dowodów tożsamości oraz podpisane oświadczenie (dostępne na stronie maratonbieszczadzki.pl)

START ZAWODÓW

Start biegu odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2017 r. godz. 7:20 (wschód Słońca).

TRASA

Trasa Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego wiedzie z centrum Cisnej, fragmentem Wielkiej Obwodnicy Bieszczadzkiej w stronę Komańczy, od Żubraczego stokówką wokół masywu Hyrlatej, do Majdanu i dalej stokówką do Karczmy Brzeziniak w Przysłupie i powrót stokówką do Cisnej. Meta będzie tak jak w ubiegłym roku, przy hotelu Wołosań w Cisnej. Szczegóły na mapie obok a także na stronie organizatora.

OZNAKOWANIE TRASY

Przebieg trasy będzie oznakowany przez Organizatora. Dodatkowo, na trasie Maratonu będą umieszczone oznaczenia kilometrów (przynajmniej co 5 km).

PUNKTY ODŻYWCZE

11. km – okolice Solinki (tam, gdzie Rzeźniczek odbija ze stokówki w stronę Balnicy) 18. km – Roztoki Górne 27. km – skrzyżowanie stokówki z drogą na Cisną 34. km – Karczma Brzeziniak 40. km – skrzyżowanie stokówki z drogą na Cisną Na punktach serwowane będą napoje (tam gdzie damy radę - herbata z miodem).

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.