RUSZAMY ZIMĄ W BIESZCZADY!

GODZINY ZOSTAŁY DO III ZIMOWEGO MARATONU BIESZCZADZKIEGO!

Maraton Bieszczadzki - - News -

Zapisy trwają na całego, (co prawda w wersji on-line są już zamknięte, ale można zarejestrować się jeszcze w Biurze Zawodów) – nic dziwnego – to najwyżej sklasyfikowany zimowy bieg górski w konkursie na najlepszy bieg górski sezonu – VI miejsce w kategorii biegów na długim dystansie zobowiązuje…

CO CZEKA BIEGACZY?

Miejmy nadzieję że dużo śniegu! Bo jeśli śnieg dopisze – będziecie mogli na rozgrzewkę – dzień wcześniej pobiec na biegówkach w Biegu Narciarskim Tropem Wilka…

DYSTANSE

W sobotę 28 stycznia odbędzie się "Tropem Wilka". A w niedzielę 29 stycznia III Zimowy Maraton Bieszczadzki z dwoma dystansami do wyboru.

TRASA DYSTANSÓW

Trasa maratonu (42km) wiedzie z centrum Cisnej, fragmentem Wielkiej Obwodnicy Bieszczadzkiej w stronę Komańczy, dalej od Żubraczego stokówką wokół masywu Hyrlatej, do Majdanu i dalej stokówką do Karczmy Brzeziniak w Przysłupie, skąd wracamy do Cisnej. Dystans krótszy czyli III Zimowa Bieszczadzka Dycha – 10 km – to świetna alternatywa zarówno dla szybkobiegaczy – ścigaczy jak i amatorów dla których zimowy dystans maratonu to jeszcze ciut za dużo.

NAJMŁODSI

W sobotę – 28 stycznia o godzinie 14 w Cisnej rozpoczną się biegi dla dzieci na trzech dystansach: 60 m dla maluchów, około 300 m dla szkół podstawowych i 600 m dla gimnazjalistów.

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

I co równie ważne Zimowy Maraton Bieszczadzki i Bieszczadzka Dycha to nie tylko bieganie – to także świetna zabawa zarówno przed, jak i po!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.