ZACHĘCIĆ POLSKĘ BIEGANIA

NA ROZGRZEWKĘ: SŁOWEM WSTĘPU

Maraton Gliwicki - - PIERWSZA STRONA -

Przez całe lata organizatorzy imprez biegiowych w Polsce i nieliczni w sumie uczestnicy patrzyli z zazdrością w kierunku krajów Zachodu. Tam było kolorowo i tłumnie. Na trasy biegów ruszali zawodowcy, amatorzy, którzy trenują jak profesjonaliści, ale też ludzie, którzy chcieli się dobrze bawić, po prostu.

ZDROWY TRYB ŻYCIA

Dzisiaj to wszystko mamy w Polsce. W ten weekend w Gliwicach. I jak na całym świecie będzie pięknie. Piszemy w trybie dokonanym, bo tego akurat można być pewnym – Polska pokochała bieganie. Albo inaczej – Polska pokochała zdrowy tryb życia. To dlatego, nie tylko w weekendy, ścieżki rowerowe się korkują, a po miastach i przedmieściach biegają ludzie. Często całymi rodzinami. W sobotę i niedzielę trzeba być w Gliwicach. Będą koncerty, cala masa imprez i, przede wszystkim, bieg. A o tym w środowisku mowi się od dawna. Zresztą, zawodników w koszulkach reklamujących naszą imprezę, można było wypatrzeć na trasie PZU Maratonu Warszawskiego, a dochodzą nas słuchy, że nie tylko tam, ale i poza granicami naszego kraju. Pięknie, prawda? Wspomniane koszulki były tylko prototypami, bo do ostatniej chwili pracowaliśmy nad ich wyjątkowością. Sami się przekonacie!

” POLSKA POKOCHAŁA ZDROWY TRYB ŻYCIA. TO DLATEGO, NIE TYLKO W WEEKENDY, ŚCIEŻKI ROWEROWE SIĘ KORKUJĄ, A PO MIASTACH I PRZEDMIEŚCIACH BIEGAJĄ LUDZIE. CZĘSTO CAŁYMI RODZINAMI.

ATRAKCJE

A to nie wszystkie niespodzianki, bo możemy się pochwalić, że do grona naszych partnerow dołączyla marka Shock Absorber, która pojawi się na kilkudziesięciu biustonoszach do biegania rozdawanych jako nagrody. A co za tym idzie, pula nagród w imprezie wzrosła i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zresztą, partnerami możemy się chwalić jeszcze długo, bo naprawdę są ku temu konkretne powody. Na mecie, razem z napojem izotonicznym albo wodą, dostaniecie Oriflame Zupa Naturala Balnce, a mówiąc konkretniej – pomidorową z bazylią, w stu procentach naturalną. A panie mogą liczyć też na kosmetyki od Oriflame. Specjalną ofertę kieruje też Centrum Medyczne Silesia Clinic, które przygotowało rabaty dla uczestników. I wreszcie, wiele niespodzianek ufunduje sklepbiegacza.pl. Nie możemy też nie wspomnieć o atrakcji jaką przygotowała SM Ryki: możliwości przelotu balonem, oczywiście o ile pozwolą na to warunki pogodowe. Oj, będzie się działo. O trasie, o tym co przed wami i jakie niespodzianki czekają na was w Gliwicach (wszystkiego nie zdradzamy, bo lubimy zaskakiwać!) dowiecie się z lektury kolejnych stron. A później już tylko rozgrzewka i start. Widzimy się na mecie!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.