PółMARATON TO MNIEJSZY KROK DO MARATONU

LUDZIE BIEGALI OD ZAWSZE, BO MUSIELI GDZIEŚ ZDĄŻYĆ ALBO PO PROSTU... UCIEKAĆ. JEDNAK TO PRAWDA, ŻE OBECNIE MAMY DO CZYNIENIA Z MODĄ NA BIEGANIE.

Maraton Gliwicki - - PIERWSZA STRONA -

WPolsce biegacze mogą wybierać z ogromnej oferty zróżnicowanych pod względem trudności i prestiżu zawodów. Bieganie to zdecydowanie miła forma spędzenia czasu. A na zawodach wcale nie chodzi tylko o walkę o pierwsze miejsce. Większość biegaczy chce po prostu pokonać określony dystans. Sprawdzić siebie.

” NAD TRASĄ PÓŁMARATONU POJAWI SIĘ BALON Z SM RYKI, UCZESTNICY OTRZYMAJĄ DOŚĆ BOGATE PAKIETY STARTOWE, KTÓRYCH WARTOŚĆ JUŻ TERAZ PRZEWYŻSZA KWOTĘ WPISOWEGO

APETYT NA WIĘCEJ

Półmaraton to mniejszy krok do maratonu. Maraton jest bardziej skomplikowanym przedsięwzięciem i zanim uda się go zorganizować, trzeba mieć pewność, że będziemy w stanie zrobić to dobrze. Chcielibyśmy, by Gliwice zaistniały na dobre na biegowej mapie Polski. W samej tylko Warszawie każdego roku organizowanych jest 150 imprez dla biegaczy. Na Śląsku mamy raptem kilka większych wydarzeń, jest więc miejsce na nowe.

ATRAKCYJNA TRASA

Trasa II Półmaratonu Gliwickiego została wytyczona tak, by pokazać uczestnikom jak najwięcej atrakcyjnych, charakterystycznych fragmentów miasta, obiektów za- Udało nam się zainteresować wielu partnerów biznesowych, dzięki czemu możliwa jest promocja firm i oczywiście samego miasta. Nad trasą półmaratonu pojawi się balon z SM Ryki, uczestnicy otrzymają dość bogate pakiety startowe, których wartość już teraz przewyższa kwotę wpisowego... Całość urozmaicą występy zaprzyjaźnionych zespołów muzycznych. Imprezie towarzyszą gry i zabawy dla dzieci, pokazy sprzętu dla biegaczy.

"ZAJĄCE" NA TRASIE

O właściwą rozgrzewkę zadbają przedstawiciele gliwickich klubów fitness. Z kolei na trasie biegaczom pomogą „zające” - to polskojęzyczne określenie na tzw. pacemakerów, czyli osób nadających tempo i motywujących uczestników biegu do dalszego wysiłku i jak najlepszych wyników.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.