FMW RUNNERS - NIE BÓJ SIĘ DYSTANSU - TRENUJ Z NAMI

12 STYCZNIA ODBYŁ SIĘ PIERWSZY TRENING FMW RUNNERS. BYŁO ZIMNO I CIEMNO, A MIMO TO NA WARSZAWSKIEJ AGRYKOLI POJAWIŁO SIĘ PONAD 80 ODWAŻNYCH OSÓB.

Maraton Warszawski - - Front Page -

Wdość przygnębiającej aurze, ale z wielką mocą zaczęła się przygoda pierwszej drużyny biegowej Fundacji Maraton Warszawski. Do naszego całorocznego projektu przekonaliśmy dwóch biegaczy

Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

Bartka Olszewskiego znanego jako „Warszawski Biegacz” i Łukasza Oskierko znanego jako „Oskier the lonely runner”. Zainteresowanie treningami przerosło wszelkie oczekiwania, grupa biegaczy FMW runners stale się rozrasta. Do grona trenerów dołączyła Julita Kotecka - ekspert adidas running, a dzięki uprzejmości klubu Downtown Fitness ekipa FMW runners realizuje również kompletny trening siłowy.

PIERWSZY SPRAWDZIAN

Już 29 marca podczas 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego pierwszy sprawdzian grup, ćwiczących pod czujnym okiem naszych trenerów.

GRUPA BIEGACZY FMW RUNNERS STALE SIĘ ROZRASTA.

Podczas wyścigu na stołecznych uklicach powalczą o jak najlepsze czasy indywidualnie i zespołowo. W szranki staną dwie warszawskie grupy biegaczy – dowodzona przez Bartosza Olszewskiego ekipa Warszawiaków oraz druzyna Słoików, na której czele stanie Łukasz Oskierko. Kto wypadnie lepiej? Tego dowiemy się już wkrótce!

A PO PÓŁMARATONIE?

Julita, Bartosz, i Łukasz nie zwolnią tempa. Już od kwietnia wznowią regularne treningi. Będą przygotowywać swoich podopiecznych do wrześniowego startu w 37. PZU Maratonie Warszawskim.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.