KIBIC JEST NIEZBĘDNIE POTRZEBNY

ZAPRASZAMY ZATEM WSZYSTKICH SYMPATYKÓW PÓŁMARATONU, RODZINY I ZNAJOMYCH BIEGACZY

Maraton Warszawski - - Front Page -

Duże imprezy sportowe nie mogą się obyć bez zawodników, bez sędziów, ale również (i to wcale nie mniej ważny aspekt wydarzenia) - bez kibiców. Zapraszamy zatem wszystkich sympatyków półmaratonu, rodziny i znajomych biegaczy do przyłączenia się i skorzystania ze wszystkich atrakcji, jakie niesie ze sobą ostatni weekend marca i 10. PZU Półmaraton Warszawski.

TARGI W PIĄTEK I SOBOTĘ

W piątek i sobotę (27-28 marca) zapraszamy na Stadion Narodowy, gdzie będzie można odwiedzić targi Sport & Fitness Wiosna 2015. Tuż przy Biurze Zawodów półmaratonu znajdą się stoiska z bogatą ofertą producentów i dystrybutorów sprzętu sportowego, strojów oraz obuwia, jak również rozmaitych odżywek i gadżetów przydatnych do utrzymywania dobrej formy i kondycji. Na wielu stoiskach ceny będą naprawdę konkurencyjne.

NA TRASIE BIEGU OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PORUSZANIA SIĘ NA ROWERACH, ROLKACH, DESKOROLKACH, INNYCH URZĄDZENIACH MECHANICZNYCH ORAZ ZE ZWIERZĘTAMI

KIBICOWANIE W NIEDZIELĘ

Natomiast w niedzielę 29 marca warto być przy trasie, robić hałas, podtrzymywać motywację i dodawać energii swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym, którzy zmierzą się z dystansem 21,0975 km na stołecznych ulicach. Aby pomóc w tym arcytrudnym zadaniu organizatorzy przygotowali ponad 20 muzycznych punktów kibicowania. Dodatkowej energii dodadzą wszystkim m.in. bębniarze z Bloco Central, zespołu Funky Szayka oraz muzycy z Pogotowia Energetycznego i zespołu Skadyktator.

ZAKAZY

Ze względów bezpieczeństwa na trasie biegu obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się na rowerach, rolkach, deskorolkach, innych urządzeniach mechanicznych oraz ze zwierzętami. Wyjątek stanowią osoby posiadające imienne zezwolenie Organizatora. Niedozwolone jest również korzystanie z kijków typu nordic walking. Osoby łamiące zakaz będą usuwane z trasy biegu ze względu na bezpieczeństwo uczestników półmaratonu.

PODRÓŻUJ METREM

Część ulic wyłączonych będzie z ruchu samochodowego, zatem najlepszym sposobem, aby kibicować swojemu biegaczowi dwa lub więcej razy w różnych miejscach trasy jest poruszanie się metrem. Niemal cała pętla warszawskiej połówki jest w zasięgu dwóch linii metra, a duże możliwości przemieszczania się oferują też linie tramwajowe.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.