WYKŁADY, PANELE DYSKUSYJNE I SPOTKANIA

MAGAZYN BIEGANIE ZAPRASZA NA WYKŁADY, PANELE DYSKUSYJNE I SPOTKANIA W RAMACH BIEGOWEGO WEEKENDU 38. PZU MARATONU WARSZAWSKIEGO

Maraton Warszawski - - 25 września 2016r -

Maraton przebiegnięty i… co dalej? Jak się prawidłowo regenerować, żeby bieganie nadal sprawiało przyjemność? Jak się odżywiać, żeby uniknąć efektu jojo? Jakie wnioski można wyciągnąć z wyniku biegu i jak zbudować kolejny plan treningowy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można usłyszeć w sobotę, 24 września w budynku Warszawskich Wyścigów Konnych na Służewcu. W ramach EXPO przed 38. PZU Maratonem Warszawskim od godz. 12:00 do 18:00, eksperci - goście magazynu Bieganie podzielą się wiedzą potrzebną przed startem, w trakcie biegu oraz po zakończonych zawodach.

DLA KAŻDEGO

Program seminariów został skonstruowany z myślą o biegaczach zaawansowanych, ale również tych z nas, którzy dopiero łyknęli bakcyla biegania i są na etapie odkrywania różnorodnych aspektów tej przygody. Ci, którzy jeszcze nie mierzyli się z maratonem, będą mogli dowiedzieć się praktycznych rzeczy przydatnych podczas startów, jak również w dniu powszednim biegacza - amatora. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy spotkania inspirujące, na których dowiedzą się jak bieganie może pomóc w odzyskaniu zdrowia i sylwetki, czy spełnianiu marzeń o dalekich podróżach.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Zapraszamy!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.