BIEGNIESZ, CZY KIBICUJESZ?

Maraton Warszawski - - News -

Przygotowania do 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego są już na ostatniej prostej. Miesiące planowania, wysiłku i ciężkiej pracy. I przyszedł moment, w którym odliczamy ostatnie godziny do startu. Chęć uczestnictwa w imprezie zgłosiło ponad 15 tysięcy zawodników (w tym ponad 4 tysiące kobiet!) z różnych stron świata. Blisko trzy tysiące zawodników zadeklarowało, że to będzie ich debiut na dystansie półmaratonu, który liczy 21 kilometrów i 97,5 metra.

START BIEGU ODBĘDZIE SIĘ PUNKTUALNIE O GODZINIE 10:00 Z ULICY SENATORSKIEJ, NA WYSOKOŚCI PLACU TEATRALNEGO

POCZĄTEK BIEGOWEGO WEEKENDU

24 marca otworzymy drzwi Biura Zawodów i Targów Sport&Fitness Wiosna 2017, które zlokalizowane będą na PGE Narodowym. To tu przez dwa dni (piątek i sobotę) biegacze będą mogli odebrać swój pakiet startowy, porozmawiać ze specjalistami i zrobić ostatnie przed startem zakupy. Na targi zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnością fizyczną, wejście jest bezpłatne.

START BIEGU

Start biegu odbędzie się punktualnie o godzinie 10:00 z ulicy Senatorskiej, na wysokości Placu Teatralnego. Po strzale startera biegacze wyruszą na trasę, zwycięzca wróci na Plac Teatralny, gdzie zlokalizowana będzie również meta biegu kilka minut po 11:00.

NIEZASTĄPIENI KIBICE

Wyjątkową atmosferę tysiącom biegaczy zapewnią kibice, których każdego roku przy trasie jest coraz więcej. Zachęcamy do zapoznania się z trasą biegu i spędzenia niedzielnego poranka wspierając uczestników gorącym dopingiem.

JUŻ ZA TRZY DNI...

W najbliższą niedzielę Warszawa będzie należała do biegaczy, bo przecież Wiosna startuje w Warszawie!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.