DOBROCZYNNI BOHATEROWIE

BIEGAJĄ I POMAGAJĄ. DOBROCZYNNI BOHATEROWIE 12. PZU PÓŁMARATONU WARSZAWSKIEGO

Maraton Warszawski - - News -

W12. PZU Półmaratonie Warszawskim blisko 800 osób pobiegnie z wyjątkowymi, pomarańczowymi numerami startowymi. Dlaczego? To uczestnicy akcji #BiegamDobrze, dobroczynni bohaterowie, którzy przygotowując się do startu w 12. PZU Półmaratonie Warszawskim, prowadzili zbiórki na rzecz jednej z siedmiu partnerskich organizacji.

BIEGAJĄ I POMAGAJĄ

Zrozumieli ideę udziału w biegu ulicznym połączoną z aktywnym zbieraniem środków finansowych na cele społeczne, mieli ochotę i poświęcili swój czas na zaangażowanie się w projekt.

ORGANIZACJE DOBROCZYNNE

Wśród beneficjentów akcji są: Fundacja SYNAPSIS, Fundacja Wcześniak, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Sparatanie Dzieciom, Fundacja Ran’n’Roll, WWF, Amnesty International.

WALKA NA DOBRO

Każda kolejna edycja akcji #BiegamDobrze pokazuje, że bieganie charytatywne zyskuje na popularności. W tegorocznej edycji półmaratonu tę formę udziału w biegu zadeklarowało ponad tysiąc osób, które łącznie zgromadziły na kontach swoich zbiórek ponad 600 tysięcy złotych. Na koncie akcji od 2015 roku jest już ponad 1 400 000 zł!

W ramach akcji przy 12. PZU Półmaratonie Warszawskim magazynBieganie.pl rzucił wyzwanie udziału w akcji #BiegamDobrze biegającym blogerom. Do rywalizacji zgłosiło się 20 blogerów używając różnych argumentów, ale przede wszystkim poświęcając swój czas wolny i okazując wielkie serce uzbierali wspólnie ponad 35 tysięcy złotych.

TOP 3.

Dotychczas największą kwotę wśród blogerów zebrała dla Fundacji Spartanie Dzieciom Ania Stegner (Bieganie pisane wierszem) z kwotą 6050 zł. Tuż za nią jest Krzysztof Wiatrowski (TriWiatraki) – 5347 zł, uzbierane dla Fundacji SYNAPSIS. Czołową stawkę zamykają Asia i Edyta (Action Twins), które uzbierały 4707 zł, również dla Fundacji SYNAPSIS.

NIESAMOWITY WYNIK!

Rekordzistką całej akcji #BiegamDobrze jest Aleksandra Rzeszutko - na koncie jej zbiórki jest już ponad 16 tysięcy złotych!

NA KONCIE AKCJI JEST JUŻ PONAD 1 400 000 ZŁ!

Ty dobiegasz do mety - dobro biegnie dalej

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.