TO BĘDZIE SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA

Maraton Warszawski - - News -

Coroku witamy wiosnę w Warszawie z nadzieją, że obdaruje nas piękną pogodą, ożywczymi promieniami słońca i świetną sportową formą. Jednak niezależnie od pogody, jaką przywita nas poranek w dniu 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego, wygląda na to, że będzie to szczęśliwa „13”.

Chęć udziału zgłosiło już 16 000 biegaczy, a to z pewnością nie jest ostateczna liczba, gdyż zapisy jeszcze trwają. Choć PZU Półmaraton Warszawski to od lat największy bieg na tym dystansie w kraju, nigdy na liście zgłoszeń nie pojawiło się aż tylu chętnych. Organizatorzy nadali już 14 tysięcy numerów startowych.

700 tysięcy złotych – tyle pieniędzy na cele dobroczynne zebrali już uczestnicy akcji #BiegamDobrze towarzyszącej półmaratonowi. Poprzednia edycja biegu była rekordowa, a już wiemy, że tym razem będzie jeszcze lepiej. Uczestnicy biegów Fundacji „Maraton Warszawski” startujący

700 TYS. ZŁ ZEBRAŁA AKCJA CHARYTATYWNA #BIEGAMDOBRZE

w ramach ścieżki charytatywnej, zebrali do tej pory łącznie 3,5 miliona złotych na rzecz organizacji niosących pomoc osobom chorym na raka, niepełnosprawnym dzieciom czy zwierzętom. To największa i biegowa akcja charytatywna w kraju, w której pomoc niosą sami biegacze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do dopingowania przy trasie i witania biegaczy na trybunach ustawionych tuż przy samej mecie! 25 marca Wiosna startuje w Warszawie!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.