Jesień i zima w górach

Przyjedź do Szczyrku jesienią. Naciesz oczy paletą barw i spędź miło wieczór podczas andrzejkowej zabawy. Wystarczy parę dni, by odpocząć i zregenerować siły

Podróże - -  Advertorial -

Powodów, by przyjechać do Szczyrku, jest wiele. Zwłaszcza jesienią, bo w górach jest wtedy najpiękniej, a andrzejki to świetna okazja do zabawy i spotkania z przyjaciółmi. Andrzejkowy weekend w Hotelu Elbrus zapowiada się bardzo atrakcyjnie: fantastyczna muzyka, pyszna kolacja i tańce, które na długo pozostaną w pamięci. A zimą, gdy góry przykryje śnieg, miło jest na nartach poszaleć na stokach, których w Szczyrku jest chyba najwięcej w Polsce. W tym roku oddany został zmodernizowany dolny odcinek kolejki na Skrzyczne, a przed nastaniem zimy ruszyć ma gondola i 4-osobowa kanapa na Halę Skrzyczeńską oraz nowy wyciąg krzesełkowy na Wierch Pośredni. Uruchomiony zostanie też nowoczesny system naśnieżania. Odpowiedni stok znajdą zarówno początkujący, jak i wyczynowi narciarze oraz miłośnicy jednej deski. Ostatnio w Szczyrku popularne stały się skitury, które gwarantują niezapomniane zjazdy i najpiękniejsze widoki. Ruch na świeżym powietrzu pobudza apetyt. Głód można zaspokoić w restauracji Kabardo. W karcie są m.in. dania z kaczki, gęsi oraz pyszny żurek na maślance. Osoby lubiące aktywny relaks znajdą w hotelu basen i trzy sauny. Masaże i zabiegi pielęgnacyjne w Spa Armaczi pomogą zachować zdrowy wygląd oraz lepsze samopoczucie.

WIECZÓR ANDRZEJKOWY

Jak głosi tradycja, ten wieczór jest świetną okazją, by dobrze się bawić w gronie znajomych przy świetnej muzyce. W noc andrzejkową czeka Państwa fantastyczna zabawa, wyśmienita kolacja, smakołyki i przekąski, a także komfortowe pokoje i strefa wellness. Weekend 24-26 listopada zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

SZALONY SYLWESTER

Sylwester to noc jedyna w swoim rodzaju. W górach ma ona szczególny urok. Po raz kolejny przygotujemy dla Państwa szampańską zabawę przy gorących rytmach. Nie zabraknie również przysmaków z całego świata. Po północy zapraszamy na niesamowity pokaz sztucznych ogni.

BIAŁE FERIE

Ferie to idealna okazja, by pozwolić sobie na błogie lenistwo – znaleźć czas, aby pojeździć na nartach lub sankach czy po prostu pospacerować. Po południu można zrelaksować się w saunie lub popływać w basenie, a wieczorem wypić góralskiego grzańca. Warto też pójść do SPA i zregenerować mięśnie oraz wypielęgnować skórę.

tel. +48 33 826 13 00 recepcja@hotel- elbrus.pl

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.