ROLLER CUP

JEŹDZISZ NA ROLKACH? WYSTARTUJ NA KULTOWEJ TRASIE W SERCU WARSZAWY! W NIEDZIELĘ 17 MAJA ODBĘDZIE SIĘ III WARSZAWSKI MARATON ROLKARSKI ROLLER CUP 2015.

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Zawody zostaną zorganizowane przez ekipę Poland Bike, przy współpracy z Zarządem Dróg Miejskich, Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich i Fundacją Sport. Honorowy patronat nad imprezą objęli Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.

KRÓLEWSKA TRASA

Kolorowe Miasteczko Rolkarskie z Biurem Zawodów, ze startem i metą wyścigów znajdzie się, podobnie jak przed rokiem, w Alejach Ujazdowskich na wysokości Agrykoli. Trasa usytuowana jest w niezwykle atrakcyjnej i malowniczej części Warszawy i wiedzie m.in. Alejami Ujazdowskimi, przez Plac Na Rozdrożu i Plac Trzech Krzyży. Runda liczy 3200 metrów. Dla uczestników przygotowane są pamiątkowe medale oraz koszulki.

GWIAZDY NA STARCIE

Warszawski Maraton Rolkarski Roller Cup 2015 będzie imprezą zaliczaną do Długodystansowego Puchar Polski w jeździe szybkiej. Na starcie pojawi się czołówka naszych rolkarzy na czele ze zdobywczynią Pucharu Świata Aleksandrą Goss, Bartoszem Chojnackim i Wojciechem Baranem.

ROLLER CUP DLA KAŻDEGO

- Roller Cup ma charakter otwarty - mówi dyrektor zawodów Grzegorz Wajs. - Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rolki i kask. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Program imprezy obejmuje wyścigi dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży, dorosłych oraz zawodowców. Trudno o piękniejszą trasę. Zarówno uczestnicy zawodów, jak i kibice będą mogli podziwiać najbardziej urokliwe miejsca w Warszawie.

ON-LINE

Strona internetowa organizatora zawodów: www.rollercup.pl, zgłoszenia przez stronę www.rollercup.pl i bezpośrednio www.polandtime.pl/zapisy

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.