KOLARSKA MAJÓWKA W LEGIONOWIE

JEŚLI MAJÓWKA, TO TYLKO NA ROWERZE I NA ATRAKCYJNEJ TRASIE!

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Wsobotę 2 maja w Legionowie odbędzie się trzeci etap cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2015. Oddalone od Warszawy o zaledwie 21 km Legionowo już szósty raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike. Biuro Zawodów, start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, tak jak przed rokiem, na Placu Kościuszki w Legionowie, przy zbiegu ulic Handlowej i Kwiatowej.

UROZMAICONA TRASA

- To będzie prawdziwa kolarska majówka - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Do Legionowa zawsze wracamy z wielką przyjemnością. Na miłośników jazdy na rowerach górskich czeka trasa niezwykle ceniona przez kolarskich maratończyków. Malownicza, pełna uroku, urozmaicona i jak na Mazowsze… dość pagórkowata. Do przejechania spora liczba wąskich, krętych ścieżek w Lasach Legionowskich, techniczne zjazdy i podjazdy oraz wszystkie rodzaje nawierzchni.

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (56 km), MINI (29 km) oraz FAN (7 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Legionowa w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

DZIEŃ FLAGI

- 2 maja to również Dzień Flagi, szczególne święto dla wszystkich Polaków - podkreśla Grzegorz Wajs. - Każdy z uczestników zawodów w Legionowie otrzyma biało- czerwoną flagę. Każdy też, nie tylko najmłodsi, będzie mógł skorzystać z malowania twarzy, oczywiście w barwy biało- czerwone. Zapraszam na kolarską majówkę do Legionowa!

WSPÓŁPRACA

III etap LOTTO Poland Bike Marathon 2015 w Legionowie organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Legionowo, Areną Legionowo oraz Powiatem Legionowskim.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.