NA III ETAP LOTTO POLAND BIKE MARATHON ZAPRASZA ROMAN SMOGORZEWSKI, PREZYDENT MIASTA LEGIONOWO

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA - Roman Smogorzewski Prezydent Miasta Legionowo

Hasło marki naszego miasta to „Legionowo. Porusza!”, dlatego Dzień Flagi świętujemy w tym roku na sportowo – rodzinnie, aktywnie – z LOTTO Poland Bike Marathon. Zapraszamy do odwiedzenia Legionowa 2 maja nie tylko uczestników wyścigu i ich rodziny, ale także kibiców – zaplanowaliśmy na ten dzień liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym wielki tort urodzinowy dla Miasta, które 3 maja obchodzi 96. rocznicę nadania nazwy „Legionowo”.

Legionowo, pomimo swego „sędziwego” wieku jest pełnym pozytywnej energii miastem, siedzibą jednych z najlepszych w kraju klubów sportowych – siatkarek SK Bank Legionovia Legionowo oraz piłkarzy ręcznych KPR Borodino Legionowo. Od momentu wybudowania Areny Legionowo – nowoczesnej hali widowiskowo – sportowej, w naszym mieście funkcjonuje całkowicie bezpłatna wypożyczalnia rowerów – zachęcamy do skorzystania z blisko 100 dobrej jakości, specjalnie oznakowanych jednośladów, w tym 13 rowerów dziecięcych, wypożyczamy także foteliki dla dzieci, przyczepki, kaski i kamizelki odblaskowe. A wszystko to bezpłatnie, po okazaniu dokumentu ze zdjęciem.

Zapraszam do odwiedzenia Legionowa – łatwy dojazd z Warszawy zachęca do rowerowych wycieczek po całym powiecie legionowskim, który ma do zaoferowania wiele pięknych miejsc. W zlokalizowanym w Arenie Punkcie Informacji Turystycznej czekają na Państwa foldery, ulotki, prezentujące lokalne atrakcje turystyczne i rekreacyjne oraz mapy szlaków rowerowych.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.