POLAND BIKE MARATHON: PŁOCK NA CELOWNIKU

KULTOWA TRASA W PŁOCKU CZEKA NA MIŁOŚNIKÓW „DWÓCH KÓŁEK”.

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - WWW.POLANDBIKE.PL -

Wniedzielę 14 czerwca LOTTO Poland Bike Marathon szósty raz z rzędu odwiedzi historyczną stolicę Polski. W Płocku odbędzie się siódmy etap tegorocznego cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Kolorowe Miasteczko Kolarskie z Biurem Zawodów oraz startem i metą wyścigów, podobnie jak przed rokiem, znajdą się na pełnej uroku, zabytkowej Starówce w Płocku.

WZDŁUŻ ROZLEWISK WISŁY

- Jazda na rowerowym szlaku w Płocku będzie niezapomnianym przeżyciem - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon, były kolarz zawodowy Grzegorz Wajs. - Trasa będzie przypominać ubiegłoroczną, tak chwaloną przez kolarskich maratończyków. Prowadzi szerokimi, twardymi duktami i wąwozami wzdłuż rozlewisk Wisły. Interwałowa i pagórkowata. Znajdą się na niej solidne jak na Mazowsze podjazdy i techniczne zjazdy. Kolarskie Miasteczko na płockim Starym Rynku to idealne miejsce do wypoczynku. Swoją wyjątkową architekturą z efektownymi fontannami zapiera dech w piersiach. Zapraszam do Płocka w niedzielę, 14 czerwca!

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (54 km), MINI (34 km) oraz FAN (10 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Płocka w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike na Starym Rynku w Płocku swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

VII etap LOTTO Poland Bike Marathon w Płocku organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Płocka i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

JAZDA NA ROWEROWYM SZLAKU W PŁOCKU BĘDZIE NIEZAPOMNIANYM PRZEŻYCIEM

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.