28 CZERWCA: GÓRA KALWARIA DO ZDOBYCIA

ATRAKCYJNA TRASA W GÓRZE KALWARII I ZAMEK CZERSK CZEKAJĄ NA MIŁOŚNIKÓW DWÓCH KÓŁEK

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

Oddalona od Warszawy o zaledwie 20 km Góra Kalwaria na mapie Poland Bike Marathon gości od samego początku. W niedzielę 28 czerwca miłośnicy jazdy na rowerach górskich zawitają do Góry Kalwarii siódmy raz z rzędu. Malownicza trasa została wytyczona m.in. przez Lasy Chojnowskie i wały nad Wisłą w pobliżu Zamku Czersk. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta ósmego etapu LOTTO Poland Bike Marathon znajdą się, tak jak przed rokiem, przy Placu Piłsudskiego.

JAK NA PARYŻ - ROUBAIX

- Każdy może wystartować. Bez względu na wiek - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Jestem przekonany, że trasa w Górze Kalwarii ponownie sprawi wielką przyjemność amatorom dwóch kółek. Zjazdy przeplatają się z podjazdami, a finisz prowadzi po bruku pod górę. Niczym na słynnym wyścigu Paryż - Roubaix.

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (52 km), MINI (32 km) oraz FAN (7 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Góry Kalwarii w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

VIII etap LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Góra Kalwaria i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

LASY CHOJNOWSKIE I ZAMEK CZERSK NA TRASIE

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.