ZAPOWIEDŹ: STĘŻYCA

TAKIEGO WEEKENDU JESZCZE NIE BYŁO! GRZEGORZ WAJS I EKIPA POLAND BIKE ZAPRASZAJĄ MIŁOŚNIKÓW JAZDY NA ROWERACH GÓRSKICH NA DWA DNI W STĘŻYCY KOŁO DĘBLINA, ODDALONYM O ZALEDWIE 100 KM OD WARSZAWY.

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Towłaśnie w tym wyjątkowym miejscu, na granicy Mazowsza i Lubelszczyzny, w sobotę 15 sierpnia odbędą się pierwsze, a zatem historyczne Mistrzostwa Polski Amatorów MTB w Jeździe Parami, a dzień później w niedzielę 16 sierpnia wystartuje dwunasty etap tegorocznego cyklu LOTTO Poland Bike Marathon.

STĘŻYCA NA WEEKEND

- Ośrodek „Wyspa Wisła” w Stężycy urzekł nas od pierwszego wejrzenia - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. – To jedyny w Europie wschodniej, kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, unikatowa propozycja dla osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku i zanurzyć się w urokach natury. Idealna lokalizacja na letni relaks. Dlatego zawitamy do Stężycy na dłużej. Zapraszam całe rodziny do ośrodka „Wyspa Wisła” na wakacyjny weekend z Poland Bike 15/16 sierpnia.

W SOBOTĘ MISTRZOSTWA W JEŹDZIE PARAMI

Sobota 15 sierpnia będzie stała pod znakiem niezwykłej rywalizacji kolarskich duetów. Mistrzostwa Polski Amatorów MTB w Jeździe Parami zostaną rozegrane pierwszy raz. Kategorie są identyczne jak podczas niedawnych Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów MTB w Otwocku, czyli trzy męskie ( Juniorzy, Elita, Masters) oraz Kobiety Open i Mix Open (kobieta + mężczyzna). Runda w Stężycy wyniesie ok. 15 km. Tylko elita pokona ją dwa razy.

W NIEDZIELĘ MARATON

W niedzielę 16 sierpnia przyjdzie czas na dwunasty etap LOTTO Poland Bike Marathon. Trasa została wytyczona na niezwykle zróżnicowanym i malowniczym terenie. Przebiega przez ścieżki i dukty leśne po pagórkowatym obszarze w dolinie środkowej Wisły. Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (55 km), MINI (33 km) oraz FAN (7 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5- 6 lat.

WSPÓŁPRACA

I Mistrzostwa Polski Amatorów MTB w Jeździe Parami oraz XII etap LOTTO Poland Bike Marathon 2015 organizowane są we współpracy z ośrodkiem „Wyspa Wisła” w Stężycy.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.