ZAPOWIEDŹ: KIELCE

LOTTO POLAND BIKE MARATHON TRZECI RAZ W TYM ROKU ZAGOŚCI W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM.

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Wsobotę 26 września w Kielcach odbędzie się przedostatni, piętnasty etap cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. To będzie zarazem trzeci, finałowy etap zaliczany do klasyfikacji górskiej „Korona Świętokrzyska” w ramach LOTTO Poland Bike Marathon. Impreza odbędzie się w szczególnym okresie, bo podczas największych w Polsce – VI Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO. Kolarski peleton LOTTO Poland Bike Marathon zawita do Kielc pierwszy raz w swojej historii. Kolorowe Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów znajdą się na terenie Targów Kielce.

WYMAGAJĄCO I TECHNICZNIE

- Wracamy w Góry Świętokrzyskie z wielką przyjemnością - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. – Tym razem czeka nas debiut na wymagającej i technicznej trasie w Kielcach. Na trzech etapach w województwie świętokrzyskim (Wąchock, Sitkówka- -Nowiny, Kielce), zaliczanych do „Korony Świętokrzyskiej”, obowiązuje zwiększona punktacja do klasyfikacji generalnej LOTTO Poland Bike Marathon. Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask. Szykujemy mnóstwo atrakcji. Dla uczestników LOTTO Poland Bike Marathon przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe, a numer startowy będzie uprawniał do wejścia na Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO.

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się tradycyjnie na trzech dystansach: MAX (49 km), MINI (27 km) oraz FAN (10 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Kielc w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

LOTTO Poland Bike Marathon 2015 w Kielcach organizowany jest przy ścisłej współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym i Targami Kielce. Honorowy patronat – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ PODCZAS NAJWIĘKSZYCH W POLSCE – VI MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ROWEROWYCH KIELCE BIKE-EXPO.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.